VersloSavaite.lt   
2022 07 11, 12:30
Naujiena „Lexus“ šeimoje – atnaujintas ES modelis

Image
Lexus ES
Šių metų rudenį į gatves išriedės atnaujinti „Lexus ES“ aukščiausios klasės verslo sedanai. Dėl skrupulingų patobulinimų jie išsiskirs geresnėmis junglumo paslaugomis, kurios yra vienos svarbiausių „premium“ klasės automobilių vairuotojams, o daugumoje Rytų bei Vakarų Europos rinkų bus pristatyta nauja „F SPORT Design“ modelio versija.

 

Populiariausias sedanas

 

2018 metais pristatytas, o 2021-aisiais atnaujintas ES yra populiariausias „Lexus“ sedanas, patrauklus tiek privatiems vartotojams, tiek verslo įmonėms. Dalį šio modelio sėkmės lėmė išskirtinis komfortas ir patogumas, o šias savybes dar labiau sustiprins naujoji ypač lengvai valdoma ES multimedijos sistema.

 

 

Ši sistema buvo kuriama siekiant pagerinti prieigą prie informacijos, komunikacijos ir pramogų. Ji yra greitesnė, intuityvesnė ir funkcionalesnė nei anksčiau modelyje naudota įranga. Naujos funkcijos apima belaidę išmaniojo telefono integraciją per „Apple CarPlay“ (arba prijungus laidu per „Android Auto“), skaitmeninio debesies pagrindu veikiančią navigacijos sistemą ir balso komandų atpažinimą.

 

ES automobiliuose integruotas asistentas „Hey Lexus“ reaguoja į balso komandas, kad būtų lengviau atsiliepti į telefono skambučius, reguliuoti garso sistemos bei klimato valdiklius ir naršyti internete. 19 skirtingų Europos kalbų atpažįstantis skaitmeninis asistentas gali suprasti netgi neformalius komentarus ir į juos deramai reaguoti – pavyzdžiui, pakelti temperatūrą salone, kai jam pasakoma: „Man šalta.“

reklama

 

Naujos ryšio funkcijos

 

Atnaujinus duomenų perdavimo modulį (DCM), kuris leidžia automobiliui susisiekti su mobiliojo ryšio tinklais ir internetu, ES modelyje įdiegtos papildomos ryšio funkcijos. Šis patobulinimas suteikė automobilio savininkams galimybę pasiekti savo ES nuotoliniu būdu per „Lexus Link“ išmaniojo telefono programėlę. Dabar galima nuotoliniu būdu užrakinti arba atrakinti duris, užžiebti avarinius žibintus ir prieš įlipant į automobilį įjungti oro kondicionierių arba šildymą.

 

 

Dar vienas automobilio salono pokytis – apdailos spalvos: vietoje sodraus kreminio „Rich Cream“ atspalvio siūlomas subtilus pilkšvai smėlinis „Ammonite Sand“.

 

O pagrindinė automobilio išvaizdos naujovė – nauja „F SPORT Design“ apdailos versija. Jos skiriamieji bruožai: juodi 19 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai, 10 išorės ir 4 salono spalvos bei „F SPORT Design“ ženklelis ant abiejų priekinių sparnų.

 

2023 metų modelio laidos „Lexus ES“ gamyba bus pradėta 2022-ųjų rugpjūčio mėnesį, o pirmieji pristatymai numatyti dar šį spalį.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: