VersloSavaite.lt   
2023 03 10, 11:07
Kada privaloma kreiptis į odontologijos kliniką?

Image
Odontologai
Manote, kad turite apsilankyti pas odontologą, nes jaučiate burnos skausmą? Jei kenčiate nuo bet kokio burnos skausmo, tai tikrai atkreips jūsų dėmesį. Jei gyvenate su skausmu burnoje, jums gali būti sunku ištverti net ir vieną dieną.

 

Skausmas – tai kūno būdas mums pasakyti, kad kažkas negerai. Jei skausmas trukdo atlikti kasdienes funkcijas, pats laikas užsirašyti pas odontologą. Kaip žinoti, ar dėl jūsų skausmo reikia skubiai kreiptis į odontologą? Nors burnos skausmas kartais praeina savaime, burnos skausmas gali sukelti papildomų dantų problemų. Todėl būtina kuo greičiau kreiptis į odontologą.

 

Skubūs požymiai, dėl kurių reikia apsilankyti pas odontologą

 

Toliau pateikiami neatidėliotini ženklai, dėl kurių turite kuo greičiau apsilankyti pas odontologą. Galima išspręsti problemą ir nustatyti efektyviausią gydymo metodą, kuomet kuo anksčiau apsilankysite pas specialistus. Kiekviena diena yra svarbi, nes kuo ilgiau lauksite, tuo problema didės, dėl to nedelskite, „Romanovo klinika“ priima pacientus su skausmais ir tuos, kurie nori tiesiog pasikonsultuoti.

 

Nuolatinis danties skausmas, nepraeinantys galvos skausmai

 

Dantų skausmas, kuris nepraeina, yra neatidėliotinas ženklas, kad kažkas tikrai negerai. Kadangi yra įvairių galimų dantų skausmo priežasčių, norint gauti tinkamą gydymą, labai svarbu apsilankyti pas specialistus, kurie puikiai išmano savo darbą. Negalima ignoruoti žandikaulio problemų, kurios taip pat gali sukelti galvos skausmą. Jei atrodo, kad žandikaulio skausmas sukelia nuolatinius galvos skausmus, jie yra susiję su dantimis ir jų ligomis, dėl to  juos reikia gydyti.

 

Ar yra problema, jei nuolat kraujuoja dantenos?

 

Jei dantenos kraujuoja kiekvieną kartą, kai jūs valotės dantis arba valotės juos siūlu, tai yra galimos dantenų ligos požymis. Kai kuriais atvejais žmonės, naudojantys siūlą, kai kelis mėnesius jie buvo nesinaudoję siūlu, gali rasti nedidelį kraujo kiekį. Jei kraujas bėga tik dieną ar dvi, tai nėra ko jaudintis. Jei kraujas tęsiasi ilgiau, paskambinkite odontologui ir susitarkite dėl apžiūros. Jums tikriausiai reikės profesionalios burnos higienos pagalbos.

 

Įskilęs ar suskilinėjęs dantis yra didelė problema, negalima ignoruoti ir dantų tinimo

 

Jei dantis įskilęs ar suskilinėjęs, reikia kuo greičiau kreiptis į odontologą. Kuo anksčiau kreipsitės dėl gydymo, tuo didesnė tikimybė sėkmingai sutvarkyti dantis. Jei vienas iš jūsų nuolatinių dantų yra labai sutinęs arba kažkas netyčia sumuša, kuo greičiau kreipkitės dėl gydymo. Pūliuojantis dantis arba stiprus patinimas yra infekcijos požymis, todėl dėl gydymo reikia apsilankyti pas odontologą.

 

Plombos iškritimas taip pat yra didelė problema

 

Plombos ir vainikėliai apsaugo dantis nuo infekcijų ir kitų problemų. Kai jie atsilaisvina arba pametami, asmuo turi juos kuo greičiau pakeisti, kad būtų toliau apsaugotas dantis. Plombos yra būtinos, nes jų netekę tuoj pradėsite jausti skausmą ir diskomfortą, dėl to geriausia kuo greičiau išspręsti problemą.

 

Reikia susitarti dėl susitikimo?

 

Pasiruošę apsilankyti pas odontologą, kad galėtumėte pasirūpinti savo burnos sveikatos problemomis ir nebejausti skausmo? Romanovo klinikos darbuotojai pasiruošę susitarti dėl susitikimo, kad galėtumėte atvykti ir vienas iš jų profesionalių odontologų atliktų jūsų burnos įvertinimą, kad galėtų išspręsti bet kokias šiuo metu iškilusias burnos problemas. Supraskite, kad yra daug naujų odontologijos technologijų, kurios gali padaryti jūsų odontologijos patirtį gana malonią. Tiesą sakant, daugelis pacientų renkasi apsilankyti pas odontologus, nes dažnai jų dantų problemas galima išspręsti vos per vieną ar du apsilankymus odontologijos kabinete.

 

Užs. nr. 20230310-01