VersloSavaite.lt   
2014 07 23, 17:19
Dešimtis tūkstančių dolerių bandė prasivežti pagalvėje

Image
Doleriai
Antradienio pavakarę Medininkų kelio posto pareigūnai Kazachstano piliečiui sutrukdė į Lietuvą nelegaliai įvežti dešimtis tūkstančių dolerių. Atliekamas tyrimas, ar pilietis žinojo, kad miegojo galvą padėjęs ant pinigų pagalvės.

 

Liepos 22 d. iš Baltarusijos į postą pilietis S.D. įvažiavo tuščiu krovininiu „Volvo“ automobiliu. Muitinis patikrinimas prasidėjo įprastai – vairuotojas pateikė tvarkingus transporto priemonės dokumentus bei užpildytą keleivio deklaraciją, pagal kurią esą gabenamas tik leidžiamas dyzelinio kuro kiekis.

reklama

 

Žodžiu patikino, kad daugiau privalomų deklaruoti ar ribojamų daiktų neveža.

 

Tačiau žodinė deklaracija neteko prasmės, kai muitininkai, atlikdami fizinį patikrinimą, automobilio kabinoje pačiupinėjo ant miegamojo gulto gulėjusią pagalvę – joje užčiuoptas paslėptas paketas. Vairuotojas ėmė tikinti, kad tai esą dokumentai, kuriuos jis turi nuvežti į Lenkiją. Kokie tai dokumentai, vairuotojas paaiškinti negalėjo.

 

Muitinės inspektoriams paprašius atidaryti paketą išaiškėjo kazachstanienčio melas – pagalvėje slėpta 28 tūkst. JAV dolerių.

 

Pinigai ir transporto priemonė sulaikyti. Dėl kontrabandos Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: