VersloSavaite.lt   
2023 08 28, 15:07
Viskas apie Acer kompiuterių remontą – nauda, trukmė ir kur kreiptis?

Image
Foto
Acer, plačiai žinomas vardas nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, turi nemažai savo gerbėjų ir nešiojamų kompiuterių turėtojų visame pasaulyje. Per pirmus 2023 metų ketvirčius, Statista duomenimis, Acer pardavė per 7,5 milijono nešiojamų kompiuterių, tad turėtojų – tikrai daug, o jiems aktualios informacijos gali kiek trūkti.

 

Kaip ir visai kitai kompiuterinei technikai, Acer laptopams kartais reikia techninės priežiūros ir remonto, kad jie veiktų tinkamai. Apžvelkime jų remonto niuansus ir sužinokime, kaip specializuotos remonto paslaugos gali prailginti jūsų prietaiso tarnavimo laiką, kiek remontas trunka ir kur jį galima atlikti.

 

Dažniausiai daromi remonto ir aptarnavimo darbai Acer kompiuteriams

 

Prie paslaugos nurodysime ir orientacinę, preliminarią darbų kainą. Turėkite omenyje, kad jos gali skirtis, priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir jūsų kompiuterio modelio. Mes remiamės https://laptopfix.lt/acer-nesiojamu-kompiuteriu-remontas/ pateikta informacija.

 

Kompiuterio aušinimo sistemos valymas (nuo 25 €)

 

Laikui bėgant nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistemoje kaupiasi dulkės, todėl gali atsirasti problemų dėl perkaitimo. Tai smarkiai paveikia našumą ir greitį, kompiuteris gali strigti arba išsijunginėti. Valymas:

·                           Optimizuoja oro srautą aušinimo sistemoje;

·                           Padeda išvengti perkaitimo;

·                           Sumažina apkrovą, kurią patiria komponentai.

 

Valymas paprastai trunka iki kelių valandų.

 

Kompiuterio maitinimo jungties keitimas (nuo 25 €)

 

Kompiuterio maitinimo jungtis yra labai svarbi, tačiau jautri laptopo dalis. Dėl nuolatinio naudojimo, ji dėvisi. Jeigu tas naudojimas yra grubus ir neatidus, dėvėjimasis bus greitesnis.

 

Kaip suprantate, sugedus įkrovimo lizdui ir maitinimo jungčiai išėjus iš rikiuotės, kompiuteriu naudotis pasidarys nebeįmanoma. Be to, pakeitus pažeistą ar sugedusią maitinimo jungtį kartais pavyksta išvengti galimų motininės plokštės pažeidimų dėl netolygaus maitinimo srauto.

 

Pats darbas neretai trunka vos kelias valandas ir užbaigiamas dar tą pačią dieną.

 

Kompiuterio duomenų atkūrimas (nuo 30 €)

 

Asmeniniai duomenys bei brangūs momentai yra neįkainojami. Netyčia juos ištrynus, susidūrus su kietojo disko gedimu ar net kenkėjiška programa, reikalingu pasidaro duomenų atkūrimas. Tam specialistai naudoja profesionalią programinę ir techninę įrangą bei iš disko iškrapšto ir atkuria nuotraukas, dokumentus, vaizdo įrašus, kitus duomenis.

 

Paslauga gali trukti nuo valandos iki visos dienos, priklausomai nuo to, koks duomenų kiekis analizuojamas ir atkuriamas.

 

Kompiuterio vyrių remontas (nuo 50 €)

 

Vyriai yra labai svarbus konstrukcinis komponentas, užtikrinantis, kad ekranas ir pagrindiniai techniniai komponentai išliktų sujungti ir reguliuotųsi. Nusidėvėjimas ar atsitiktiniai pažeidimai gali juos sugadinti. Vyrių pakeitimas padės problemą išspręsti ir atstatys puikią kompiuterio būklę.

 

Keitimas gali trukti nuo kelių valandų iki vienos darbo dienos.

 

Specializuoto remonto nauda ir vertė

 

Kreipęsi į profesionalus, kaip Laptopfix, užsitikrinsite, kad jūsų Acer įrenginys bus tvarkomas atsižvelgiant į visus aukščiausius standartus. Specialistai išmano Acer nešiojamųjų kompiuterių subtilybes, gali dirbti greitai, o remontui taiko gerą savo ir kitų profesionalų praktiką bei naudoja originalias dalis. Rezultatas? Ilgesnis nešiojamojo kompiuterio tarnavimo laikas ir optimalus veikimas be didelio galvos skausmo.

 

Užs. nr. 20230828-01