VersloSavaite.lt   
2024 05 28, 10:51
Uždirbti milijonai Latvijoje – investicijoms į Lietuvą

Image
Foto
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.

 

„Projektų Lietuvoje vystymas išlieka prioritetine mūsų veiklos kryptimi. Grąžiname Latvijoje uždirbtą kapitalą į mūsų šalį, jį reinvestuosime į įmonės vystomus gyvenamųjų namų ir biurų projektus“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

reklama

 

Pasak jo, Lietuvoje bus investuojamas kapitalas, gautas Rygoje sėkmingai pardavus verslo centrą „Place Eleven“.

 

Šiuo metu „Hanner“ daugiausiai investicijų skiria „Zaha Hadid architects“ biuro suprojektuoto verslo centro „Business Stadium Central“ statyboms. Taip pat įmonė investuoja į gyvenamojo būsto projektus „Karoliniškių Namai“, „Hill City“, „Šnipiškių Solo“, „City Yard“, „Live Up“.

„Hanner“ 2024 m. iš viso planuoja investuoti 114 mln. eurų, iš jų 50 mln. eurų bus skiriama Vilniaus gyvenamojo ir komercinio NT plėtrai bei kitiems projektams Lietuvoje.

 

Reorganizuodama už Lietuvos ribų veikiančių bendrovių valdymą, „Hanner“ siekia išgryninti veiklas ir sukurti optimalią „Hanner“ grupės kapitalo struktūrą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: