VersloSavaite.lt   
2024 01 10, 16:51
Startavo nekilnojamojo turto naujienų portalas – BustoNaujienos.lt

Image
BustoNaujienos.lt
Sausį veiklą pradėjo naujas NT aktualijų portalas. BustoNaujienos.lt – tai vieta, kur rasite nekilnojamojo turto aktualijas iš Lietuvos ir pasaulio, NT projektų pristatymus bei rinkos ekspertų apžvalgas.

 

„Nuosavas būstas – vienas esminių žmogaus poreikių, todėl nenuostabu, kad su nekilnojamojo turto rinka susijusios naujienos visada yra vienos skaitomiausių. Norėjosi sukurti erdvę, kur skaitytojas galėtų patogiai rasti visas aktualiausias šios srities naujienas, nuo informacijos apie paskolas iki patarimų kaip įsirengti stilingą interjerą“, - apie tai, kodėl buvo sukurtas šis portalas, teigia jį valdančios UAB „VS Group“ direktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Aktualijų ir projektų rubrikose portalo lankytojai ras svarbiausias nekilnojamojo turto pasaulio naujienas, galės susipažinti su informacija apie konkrečių NT projektų, gyvenamųjų būstų, privačių namų ir naujų butų, komercinių patalpų projektus, jų įgyvendinimo eigą ir užbaigimą. Lankytojai galės sužinoti apie nekilnojamojo turto projektų išskirtinumus, energinės klasės, infrastruktūros, išplanavimo, kainos, aplinkos, tvarumo aspektus.

 

Portalo komentarų skiltyje matomos specialistų nuomonės: nekilnojamojo turto rinka, jos perspektyvos. Apžvalgų skiltyje galima rasti specialistų įžvalgas remiantis nekilnojamojo turto statistika, įvairiais kriterijais: NT pirkėjų įpročiai, NT rinkos augimas, traukimasis, investicijų dydis. Taip pat, portale yra interjero rubrika – tai įdomių, funkcionalių, stilingų, madingų interjero sprendimų nuotraukos, vizualizacijos, interjero sprendimai atnaujinant seną būstą.

 

Portalo naujienas sekti galite jau dabar – www.bustonaujienos.lt.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: