VersloSavaite.lt   
2023 08 21, 12:46
Prasideda nemokama verslumo įgūdžių programa

Image
Foto
Inovacijų agentūra kviečia 50 m. ir vyresnius asmenis išdrįsti pradėti savo verslą, o jau turinčius – atnaujinti ir sustiprinti savo verslumo žinias bei įgūdžius.

 

Antrus metus iš eilės organizuojama ir praėjusiais metais didelio populiarumo sulaukusi „Startuok nuo 50+” programa skirta reikšmingos gyvenimo patirties sukaupusiems asmenims įgyti papildomų verslo kūrimo ir vystymo kompetencijų.

 

Programa nemokamai vyks 6-iuose miestuose – Alytuje, Šiauliuose, Plungėje, Tauragėje, Ukmergėje ir Panevėžyje veikiančiuose bendradarbystės centruose „Spiečius“.

 

„Realizuoti savo verslo idėją niekada nėra per vėlu. Vyresnių asmenų sukaupta patirtis, žinios, įgūdžiai ir pažinčių ratas gali tapti pranašumu ir priartinti idėją prie sėkmingo verslo. Tikiu, jog ši programa kažkam bus ilgai laukto nuosavo verslo pradžia”, – kalba ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė.

 

„Startuok nuo 50+” programa pernai sulaukė didelio regionų gyventojų dėmesio, todėl šiemet startuoja dar didesne apimtimi. Net 70 asmenų – tiek turinčių savo verslą, tiek dar tik svajojančių jį pradėti – bus pakviesti dalyvauti programoje, kurios turinys sukurtas atsižvelgiant į naujausias verslo tendencijas ir geriausias verslo praktikas.

 

„Startuok nuo 50+” programa vyks gyvai bendradarbystės centruose „Spiečius“ – Alytuje, Šiauliuose, Plungėje, Tauragėje, Ukmergėje ir Panevėžyje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: