VersloSavaite.lt   
2017 09 04, 10:48
„LP express“ plečiasi – įrengs dar 40 siuntų terminalų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Trečius metus iš eilės vykdoma LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų plėtra didina šalies gyventojų galimybes naudotis populiarėjančiomis savitarnos paslaugomis.

 

Tiek didžiuosiuose, tiek mažesniuose Lietuvos miestuose planuojama įrengti 40 naujų siuntų savitarnos terminalų ir beveik 160 proc. padidinti siuntų dėžučių skaičių.

reklama

 

„Sparčiai besiplečianti elektroninės prekybos rinka didina ir siuntų savitarnos terminalų poreikį. Turėdami plačiausią siuntų savitarnos terminalų tinklą Lietuvoje stengiamės ir toliau plėsti patogaus ir kokybiško klientų aptarnavimo galimybes. Su naujaisiais terminalais klientams užtikrinsime didesnį pašto paslaugų savitarnos prieinamumą.

 

Didesnes galimybes atsiimdami ar siųsdami siuntas turės ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių šalies miestelių gyventojai, kur pastaruoju metu taip pat labai jaučiama intensyvios elektroninės prekybos plėtros Lietuvoje įtaka“, – pažymėjo siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

 

Daugiau nei trečdaliu padidėsiančio siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS tinklo plėtra bus vykdoma dviem etapais. Jau dabar pradėti pirmieji darbai bus tęsiami iki pat Kalėdų.

 

Šiais metais nauji terminalai judriose, patogiose privažiuoti ir gyventojų dažnai lankomose vietose bus įrengti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje. Kitąmet vietų, kur bus galima naudotis savitarnos paslaugomis, žemėlapis pasipildys ir naujais Lietuvos miestais.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: