VersloSavaite.lt   
2023 08 09, 19:14
Investicijos į „Vilniaus vandenų“ infrastruktūrą – 26,4 mln. eurų

Image
Foto
Didžiausia Lietuvoje vandentvarkos įmonė „Vilniaus vandenys“ šių metų sausio-birželio mėnesiais, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, suteikė 3 proc. daugiau vandens tiekimo bei 2 proc. nuotekų valymo paslaugų.

 

Investicijoms į infrastruktūrą ir paslaugų kokybės gerinimą per pusmetį įmonė skyrė 26,4 mln. eurų, tai yra 35 proc. daugiau nei pernai.

reklama

 

„Stabili finansinė veikla ir įgyvendinti veiklos efektyvinimo projektai mums leidžia investuoti ten, kur svarbiausia. Dedame dideles pastangas užtikrindami aukštą geriamojo vandens kokybę Vilniaus regione. Paraleliai tvarkomės ten, kur dar iškyla iššūkių – modernizuojame ir augantiems miesto poreikiams pritaikome Vilniaus nuotekų infrastruktūrą. Rudenį pasitiksime užbaigdami Vilniaus nuotekų valyklos rekonstrukcijos pirmąjį etapą, o antrojo etapo darbai jau yra pradėti ir vykdomi pagal plane numatytą grafiką“, – teigia „Vilniaus vandenų“ Finansų tarnybos vadovas Simonas Klimavičius.

 

Pasak S. Klimavičiaus, didžiausios bendrovės investicijos šiais metais buvo nukreiptos trims kertinėms sritims – Vilniaus miesto nuotekų valyklos rekonstrukcijai buvo skirta 12,2 mln. eurų, į išmaniųjų šalto vandens apskaitos prietaisų diegimo projektą bendrovė investavo 1,8 mln. eurų, o vandentiekio ir nuotekų tinklo plėtrai Vilniaus mieste ir rajone bei Švenčionyse buvo skirta 1,6 mln. eurų.

 

Investicijas į infrastruktūrą ir strateginius projektus „Vilniaus vandenys“ didina trečius metus iš eilės. Antrąjį šių metų pusmetį bendrovė ir toliau išlaikys spartų investicijų tempą. Be strateginės infrastruktūros atnaujinimo, įmonė tęs šiemet pradėtus finansinės, klientų aptarnavimo ir valdymo sistemos diegimo darbus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: