VersloSavaite.lt   
2023 01 02, 16:01
INVL grupė išpirks likusias „Mundus“ akcijas

Image
Foto
Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL pasirašė susitarimą dėl likusių privačios skolos fondą valdančios turto valdymo bendrovės „Mundus“ akcijų įsigijimo. Akcijos bus išperkamos iš „Mundus“ partnerių Audriaus Mozūro ir Martyno Grikinio.

 

„Vertiname „Mundus“ partnerių ir visos komandos įdirbį privačios skolos rinkoje bei pereiname į naują įmonės raidos etapą. Po sandorio privati skola taps viena iš INVL grupės strateginių turto klasių“, – sako INVL grupės Privataus kapitalo padalinio vadovas Vytautas Plunksnis.

 

„Mundus“ partnerio M. Grikinio teigimu, ši konsolidacija yra organiškas ir lauktas žingsnis, kuris neabejotinai suteiks dar daugiau galimybių kurti vertę esamiems ir būsimiems „Mundus“ valdomo investicinio fondo investuotojams privačios skolos turto klasėje.

reklama

 

Šiuo metu susitarimą dėl likusių akcijų įsigijimo pasirašiusi INVL grupės įmonė „INVL Asset Management” turi 51 proc. „Mundus“, valdančios privačios skolos fondą „Mundus Bridge Finance“, akcijų. A. Mozūrui ir M. Grikiniui priklauso po 24,5 proc. „Mundus“ akcijų.

 

Sandoris bus užbaigtas gavus atitinkamų institucijų leidimus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: