VersloSavaite.lt   
2022 03 02, 11:30
Dvigubai augo „Omniva LT“ pelnas

Image
Foto
Paštomatų tinklą valdanti bendrovė „Omniva LT“ pernai savo apyvartą didino 40 proc. (25,51 mln. eurų), lyginant su 2020 m. (18,32 mln. eurų), o pelną padvigubino iki 3,83 mln. Eurų, skelbia bendrovė.

 

Taip pat prie bendrovės praėjusiais metais prisijungė daugiau nei 100 darbuotojų, o pristatytų siuntų skaičius augo beveik 40 proc. ir viršijo 12 milijonų. Sėkmingi įmonės rezultatai susiję su nuolatine plėtra ir pradėtomis teikti naujomis paslaugomis, tarp jų – galimybė siuntas siųsti į visą pasaulį.

 

Prie įmonės prisijungus naujiems darbuotojams, „Omniva LT“ darbo užmokesčio fondas padidėjo 31 proc. ir pernai siekė 8,6 mln. eurų. Bendrovė išlieka ir tarp daugiausiai mokesčių į valstybės biudžetą sumokančių Lietuvoje veikiančių įmonių. Jos sumokėti mokesčiai, lyginant su 2020 m., augo penktadaliu ir sudarė 3,5 mln. eurų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: