VersloSavaite.lt   
2021 12 07, 13:54
„DDB Vilnius“ tampa „Sons & Daughters“

Image
Foto
Viena ilgiausiai veikiančių Lietuvos komunikacijos agentūrų „DDB Vilnius” nuo šiol vadinasi „Sons & Daughters“. Keičiasi ne tik agentūros pavadinimas, bet ir jos vadovai.

 

„Mums labai pasisiekė, kad gimėme ir užaugome su DDB vardu ir įkvepiančiu jo įkūrėjo Billo Bernbacho požiūriu į kūrybingumą. Ši patirtis niekur nedingo, tačiau turime naują viziją, kaip toliau vystyti agentūrą, ir šiuos siekius norime realizuoti tiek su nauju vardu, tiek ir su nauju užsidegimu“, – teigia buvusi „DDB Vilnius“ agentūros vadovė Daiva Tonkūnienė, nuo šiol agentūroje užsiimsianti strateginių projektų vystymu.

 

Vadovavimą „Sons & Daughters“ perima Dovilė Dovidavičiūtė, anksčiau ėjusi agentūros klientų aptarnavimo direktorės pareigas. „Aš tikiu, kad svarbiausia ir stipriausia mūsų agentūros pusė visuomet buvo ir bus jos žmonės ir jų talentas – ir tai išlieka“, – pažymi Dovilė Dovidavičiūtė. Žmonių svarbą bet kokiai veiklai siekiama atspindėti ir „Sons & Daughters“ pavadinimu.

 

„Juk net ir efektyviausia verslo filosofija ar garsus įmonės vardas netenka prasmės, jei neturi gerai darbą dirbančių žmonių – gabių, sugalvojančių originalias ir taiklias idėjas“, – pabrėžia Dovilė. „Pusiau juokais, pusiau rimtai sakome, kad žmones renkamės vadovaudamiesi tikėjimu ir lūkesčiu, kurį visi tėvai deda į savo dukras ir sūnus – būti geriausiais“, – priduria ji.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: