VersloSavaite.lt   
2022 03 24, 11:13
Draudimas nuo vėžio – papildoma apsauga nelaimės atveju

Image
Foto
Vėžys ir vėžio simptomai mus dažniausiai pasitinka netikėtai. Tai tikrai nėra tas „svečias“, kurio mes laukiame, tačiau realybė tokia, kad nuo ligų apsaugotas nėra nei vienas iš mūsų. Būtent todėl kiekvienas turėtume susimąstyti apie papildomų apsaugų galimybę. Viena iš jų – specialus draudimas nuo vėžio, kuris vadinasi „Oncodrop “.

 

Šiame tekste kiek plačiau aptarsime šį draudimą. Aptarsime, dėl kokių priežasčių apie jį derėtų pamąstyti kiekvienam žmogui.

Apsidrausti galima per keletą minučių


Turbūt nustebiste, tačiau pati draudimo sutartis gali būti sudaroma vos per keletą minučių. Jums nereikės niekur važiuoti ar susitikti su draudimo agentu, jums tiesiog reikia turėti internetą. Būtent internetu užpildę draudimo paraišką, jūs galėsite sudaryti sutartį.

Renkantis „Oncodrop“ draudimą, jums reikės atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę. Jeigu į visus juos atsakysite neigiamai, tuomet iškart galėsite atlikti pirmąją draudimo įmoką ir jau kitą darbo dieną įsigalios jūsų draudimo sutartis.

Vertintų gydytojas iš užsienio

Tuo atveju, jeigu išsipildytų blogiausias scenarijus, jūs gautumėte ir dar vieną labai vertingą paslaugą – jums būtų suteikta antroji medicininė nuomonė iš geriausių pasaulyje tos srities medikų, dirbančių vėžio gydyme pirmaujančiuose medicinos centruose. Susirgus visuomet labai svarbu, kad mus vertintų patys geriausi specialistai, juk sveikata yra ne juokas ir jos tikrai negalima patikėti į nepatikimas rankas.

„Compensa Life“ draudimo bendrovė, kuri ir sukūrė „Oncodrop“ produktą bendradarbiauja su pasaulinio lygio gydytojais. Tad jūs net galėsite pasirinkti specialistą iš jums pasiūlytų kelių medicinos centrų.

Apdraudžiate ir savo vaikus

„Oncodrop“ draudimu apsidrausti gali visi žmonės nuo 18 iki 65 metų. O pati draudimo sutartis galioja penkerius metus (vėliau galėsite sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis).

Turbūt nieko nestebina, jog pensinio amžiaus sulaukę žmonės nėra draudžiami, kadangi tuomet, deja, labai smarkiai išauga onkologinių ligų rizika. Tačiau daugybei žmonių kyla klausimas – kodėl draudimas nuo vėžio nėra galimas vaikams?

Išties jis yra galimas ir netgi už tą pačią kainą. Jeigu jūs apsidraudžiate „Oncodrop“ draudimu, tuomet jis automatiškai galioja ir visoms jūsų atžaloms iki tol, kol vaikai sulauks pilnametystės.

 

Užs. nr. 20220324-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: