Aktualijos

Ieškote įsimintinos ir nuostabius kadrus dovanojančios kelionės? Nebūtina vykti į tolimus kraštus. Patyrę keliautojai pasakys, kad ruduo – puikus metas geriau pažinti Europą, mat kainos ir turistų srautai sumažėja, o orai gali vis dar palepinti.

Šešėlis komunikacijoje, hierarchija, yranti ir nuolat konfrontuojanti komanda – tai keletas vidinių trukdžių, kuriuos savo kolektyvo gretose pastebi įmonės ir organizacijos. Kaip suburti stiprią, konkurencingoje rinkoje vieningai tikslų siekiančią, „akis į akį“ komunikuoti bei problemas spręsti gebančią komandą, atskleidžia Všį „Menų ir mokymo namai“ vadovė Rimanta Vaičekonytė.

Pasak prekybininkų, prekiaujančių kapų gėlėmis ir žvakėmis, per pastaruosius keletą metų vis labiau ryškėja tendencija, kad žmonės perka mažiau, bet kokybiškesnes prekes, o  kapų puošyba tampa subtilesnė.

Ruduo – sodo ir daržo gėrybių metas, kai nemaža dalis lietuvių susiduria su dovanojamų daržovių ir vaisių srautu iš artimųjų, draugų, turinčių sodybas ar sodus. Tačiau, pasak turgaus prekiautojų, kasmet vis daugiau pirkėjų jie sulaukia ir per patį derliaus piką. Dietologė, savo ruožtu, pataria ką ir kaip geriausia valgyti rudenį.

Siekdama užkirsti kelią nesąžiningai prekybai žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, be kitų savo funkcijų, siekia konsultuoti kuo daugiau žemės ūkio ir maisto produktų pirkėjų bei tiekėjų ir teikti jiems metodinę pagalbą dėl nesąžiningos prekybos praktikos.

Spaudimą ar nesąžiningus veiksmus iš pirkėjų patiriantys ūkininkai bei kiti žemės ūkio ir maisto produktų tiekėjai  gali kreiptis į VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrą arba Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybą. Šios įstaigos rūpinasi, kad būtų laikomasi įstatymų šioje srityje.

Rugpjūtis – atostogų metas, o kartu ir paskutinė galimybė pasimėgauti vasaros malonumais Lietuvoje. Anksčiau lietuviai traukdami prie ežero ar jūros veždavosi ir gausų užkandžių krepšį, kuriame liūto dalį sudarydavo rūkyti ar vytinti kaimiški mėsos gaminiai.

Šį savaitgalį (kovo 24–26 d.) Kaune vyks tradicinis tarptautinis senturgis „Laiko ratu“. Miestan sugužės šimtai sendaikčių ir antikvaro prekiautojų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Tūkstančių lankytojų kaskart sulaukiantis renginys ir šį kartą kvies prisiliesti prie gyvosios istorijos.

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į didžiausią savo koncertą po atviru dangumi. Neseniai grandiozinį pasirodymą sausakimšoje „Žalgirio arenoje“ surengusi atlikėja šįkart koncertuos Klaipėdoje.

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams turime daug įvairių rūpesčių. Vienas iš jų – kokius drabužius išsirinkti, kad stilingai atrodytume šventiniame vakarėlyje ar kalėdinėje šeimos fotosesijoje.

Nuo senovinių interjero puošmenų iki didžiulės begemoto kaukolės. Tokių eksponatų galima pamatyti Kaune penktadienį prasidėjusiame ir visą savaitgalį vyksiančiame tarptautiniame senturgyje „Laiko ratu“.

Moderniųjų technologijų bendrovė „Huawei“ skelbia kasmetinio išmaniųjų telefonų fotografijos ir vaizdo įrašų konkurso „Next Image“ pradžią. Šių metų tema – „Įkvėpk pasaulį“ (angl. Inspire the World).

Finansų ministerijai atnaujinus BVP prognozę, išlaidos šalies gynybai ir saugumui 2022 metams didinamos daugiau kaip 148 mln. eurų. Tokiu būdu užtikrinama, kad iki 2,52 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) būtų skiriama Lietuvos įsipareigojimams, susijusiems su naryste NATO, vykdyti.

Sostinėje prieglobstį nuo karo radę ukrainiečiai ir toliau mokysis lietuvių kalbos. Atnaujinama registracija į nemokamus valstybinės kalbos kursus suaugusiesiems, laikinai apsigyvenusiems Vilniuje.

Šį savaitgalį Kaune vykstančiame senturgyje „Laiko ratu“ iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių suvažiavę prekybininkai siūlo įvairiausių sendaikčių ir antikvarinių daiktų. Nemažą dalį tarp jų sudaro ir įvairiausi seni spaudiniai, tarp kurių kolekcininkai atranda ir išskirtinių egzempliorių.

Eros pabaiga – pranešama, kad ketvirtadienį eidama 97-uosius metus mirė Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II.

Lietuvos paštas išleidžia grafikės, tapytojos Ugnės Žilytės kurtą pašto ženklą lietuviškam desertui šakočiui. Pašto ženklo nominalas – 0,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt.

Geras miegas – neatsiejama produktyvios dienos ir geros nuotaikos dalis. Tačiau ką daryti jei kankina nemiga? Pasak miego trenerės Agnės Rudžianskaitės 1 iš 13 žmonių skundžiasi rytiniu galvos skausmu. Ir labai dažnai tai gali būti būtent netinkamos pagalvės pasekmė.

Karas Ukrainoje kelia vis didesnę įtampą pasaulinėje grūdų rinkoje. Pasak ekspertų, situacija tampa sunkiai nuspėjama, tačiau prie pokyčių bus priversti greitai prisitaikyti tiek ūkininkai, tiek gyvulininkystės, paukštininkystės ūkiai.

Šįryt 09:30 val. sutriko „Smart-ID“ veikimas Lietuvoje.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 1874

reklama