Aktualijos

Kaip ir naudojantis visais įkraunamais prietaisais, elektrinių paspirtukų savininkai turėtų laikytis keleto svarbių taisyklių. Tai patvirtino ir šią savaitę įvykusi skaudi nelaimė Palangoje.

Daugiau nei 6500 pranešimų iš gyventojų vien tik per kovo mėnesį. Ir virš pusės tūkstančio užblokuotų nuorodų per beveik metų laikotarpį. Lietuvos paštu apsimetantiems sukčiams toliau siautėjant ir mobiliojo ryšio vartotojus atakuojant žinutėmis, bendrovė gyventojus kviečia išlikti budriais.

Vestuvinis žiedas – vienas seniausių santuokos simbolių. Įprasta matyti vestuvinius žiedus pagamintus iš aukso. Tačiau pastaraisiais metais vis daugiau porų renkasi sidabrą. Papuošalų pardavėjai pataria, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis vestuvinį žiedą.

Paukščių mylėtojai kviečiami į įspūdingą paukščių parodą vasario 24–25 d. Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Bus eksponuojamos įvairių veislių vištos, antys, žąsys, kalakutai, balandžiai, putpelės. Planuojama per abi dienas pristatyti apie porą šimtų sparnuočių.

Nors prekybos vietose dabar maisto produktų įsigyti galima visada ir jų trūkumo nėra, vis tik prieš šventes dalis lietuvių kai kuriuos produktus užsisako iš anksto. Tai daroma norint turėti ant stalo išskirtinių patiekalų ir siekiant išvengti prieššventinės grūsties prekyvietėse.

Ieškote įsimintinos ir nuostabius kadrus dovanojančios kelionės? Nebūtina vykti į tolimus kraštus. Patyrę keliautojai pasakys, kad ruduo – puikus metas geriau pažinti Europą, mat kainos ir turistų srautai sumažėja, o orai gali vis dar palepinti.

Šešėlis komunikacijoje, hierarchija, yranti ir nuolat konfrontuojanti komanda – tai keletas vidinių trukdžių, kuriuos savo kolektyvo gretose pastebi įmonės ir organizacijos. Kaip suburti stiprią, konkurencingoje rinkoje vieningai tikslų siekiančią, „akis į akį“ komunikuoti bei problemas spręsti gebančią komandą, atskleidžia Všį „Menų ir mokymo namai“ vadovė Rimanta Vaičekonytė.

Pasak prekybininkų, prekiaujančių kapų gėlėmis ir žvakėmis, per pastaruosius keletą metų vis labiau ryškėja tendencija, kad žmonės perka mažiau, bet kokybiškesnes prekes, o  kapų puošyba tampa subtilesnė.

Ruduo – sodo ir daržo gėrybių metas, kai nemaža dalis lietuvių susiduria su dovanojamų daržovių ir vaisių srautu iš artimųjų, draugų, turinčių sodybas ar sodus. Tačiau, pasak turgaus prekiautojų, kasmet vis daugiau pirkėjų jie sulaukia ir per patį derliaus piką. Dietologė, savo ruožtu, pataria ką ir kaip geriausia valgyti rudenį.

Siekdama užkirsti kelią nesąžiningai prekybai žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje, VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, be kitų savo funkcijų, siekia konsultuoti kuo daugiau žemės ūkio ir maisto produktų pirkėjų bei tiekėjų ir teikti jiems metodinę pagalbą dėl nesąžiningos prekybos praktikos.

Spaudimą ar nesąžiningus veiksmus iš pirkėjų patiriantys ūkininkai bei kiti žemės ūkio ir maisto produktų tiekėjai  gali kreiptis į VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrą arba Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybą. Šios įstaigos rūpinasi, kad būtų laikomasi įstatymų šioje srityje.

Rugpjūtis – atostogų metas, o kartu ir paskutinė galimybė pasimėgauti vasaros malonumais Lietuvoje. Anksčiau lietuviai traukdami prie ežero ar jūros veždavosi ir gausų užkandžių krepšį, kuriame liūto dalį sudarydavo rūkyti ar vytinti kaimiški mėsos gaminiai.

Šį savaitgalį (kovo 24–26 d.) Kaune vyks tradicinis tarptautinis senturgis „Laiko ratu“. Miestan sugužės šimtai sendaikčių ir antikvaro prekiautojų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Tūkstančių lankytojų kaskart sulaukiantis renginys ir šį kartą kvies prisiliesti prie gyvosios istorijos.

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į didžiausią savo koncertą po atviru dangumi. Neseniai grandiozinį pasirodymą sausakimšoje „Žalgirio arenoje“ surengusi atlikėja šįkart koncertuos Klaipėdoje.

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams turime daug įvairių rūpesčių. Vienas iš jų – kokius drabužius išsirinkti, kad stilingai atrodytume šventiniame vakarėlyje ar kalėdinėje šeimos fotosesijoje.

Nuo senovinių interjero puošmenų iki didžiulės begemoto kaukolės. Tokių eksponatų galima pamatyti Kaune penktadienį prasidėjusiame ir visą savaitgalį vyksiančiame tarptautiniame senturgyje „Laiko ratu“.

Moderniųjų technologijų bendrovė „Huawei“ skelbia kasmetinio išmaniųjų telefonų fotografijos ir vaizdo įrašų konkurso „Next Image“ pradžią. Šių metų tema – „Įkvėpk pasaulį“ (angl. Inspire the World).

Finansų ministerijai atnaujinus BVP prognozę, išlaidos šalies gynybai ir saugumui 2022 metams didinamos daugiau kaip 148 mln. eurų. Tokiu būdu užtikrinama, kad iki 2,52 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) būtų skiriama Lietuvos įsipareigojimams, susijusiems su naryste NATO, vykdyti.

Sostinėje prieglobstį nuo karo radę ukrainiečiai ir toliau mokysis lietuvių kalbos. Atnaujinama registracija į nemokamus valstybinės kalbos kursus suaugusiesiems, laikinai apsigyvenusiems Vilniuje.

Šį savaitgalį Kaune vykstančiame senturgyje „Laiko ratu“ iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių suvažiavę prekybininkai siūlo įvairiausių sendaikčių ir antikvarinių daiktų. Nemažą dalį tarp jų sudaro ir įvairiausi seni spaudiniai, tarp kurių kolekcininkai atranda ir išskirtinių egzempliorių.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 1879

reklama