VersloSavaite.lt   
2022 08 30, 12:46
„airBaltic“ atnaujino žiemos sezono tvarkaraštį

Image
Foto
Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė artėjančio žiemos sezono, kuris prasidės 2022 m. spalio 31 d., skrydžių tvarkaraštį. Avialinijų kompanija planuoja sujungti Vilnių su penkiomis kryptimis ir pasiūlyti beveik 50 krypčių iš Rygos.

 

„Rengdami artėjančio sezono tvarkaraštį visada atidžiai įvertiname keleivių poreikius ir analizuojame situaciją rinkoje. Atsižvelgdami į rezultatus, priėmėme nelengvą sprendimą atšaukti ir sumažinti skrydžių dažnumą keliais komerciniu požiūriu neperspektyviais maršrutais. „airBaltic“ ir toliau lieka tvirtai susieta su Vilniumi, vienu iš savo pagrindiniu miestu, bei plėtos susisiekimą su juo ir iš jo ateinančiais sezonais“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

 

Atrėjantį žiemos sezoną, oro linijų bendrovė siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Paryžių, Miuncheną, Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą. Sustabdomi reguliarūs skrydžiai į Berlyną, Dubliną, Kijevą ir Oslą. Vienas iš „airBaltic“ orlaivių „Airbus A220-300“ žiemą bus dislokuotas Vilniuje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: