VersloSavaite.lt   
2020 09 04, 12:30
„Tesuma“ – profesionali pakavimo įrenginių parduotuvė

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Esame uždaroji akcinė bendrovė, kuri jau gyvuoja 20 metų. Pagrinde užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba pakavimo medžiagomis ir techniniais plastikais. Mes galime pasiūlyti įvairios Lietuvos ir užsienio šalių gamintojų produkcijos.

 

Užsisakius prekes, teikiame ir pristatymo į namus paslaugą, tad jums nereikės rūpintis daiktų parsigabenimu namo ar į darbo vietą. Mūsų darbuotojai aukščiausios kvalifikacijos, kurių pagrindinis tikslas yra laimingas klientas. Ypatingai skirdami dėmesį kiekvieno kliento poreikiams, užtikriname sėkmingą verslo augimą, profesionalų aptarnavimą ir draugišką kolektyvą.

 

Parduodame tik geriausios kokybės gaminius

 

Mūsų interneto svetainėje pateikiami tik aukščiausios kokybės profesionalios pakavimo medžiagos, įrankiai ir pakavimui skirta įranga. Svetainės apačioje rasite filtrus su prekių grupėmis, kurių pagalba jūsų paieškos bus greitesnės ir efektyvesnės.

 

Taip pat mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės apsaugines plėveles ir kampus, oro pagalves ir granules, PVC užuolaidas, plėveles ir rankoves. Dar galime jums pasiūlyti apsauginių profilių, lipnios juostos ar tamprios STRETCH plėvelės.

 

Profesionalų patarimai ir „gyvos“ konsultacijos

 

Parduotuvės „Tesuma“ kolektyvas jums gali suteikti „gyvas“ konsultacijas. Mūsų svetainės apačioje rasite laukelį kur maloniai jus kviečiame užduoti rūpimus klausimus. Kai mūsų nėra, būna užrašas „Neprisijungęs“, tada teks palaukti konsultanto, o kitu atveju atsakome praktiškai iškart. Savo svetainėje taip pat turime rekomendacijų skiltį.

 

Joje savo klientams siūlome geriausios kokybės pakavimo juostas, granules ar oro pagalvėles tūrio užpildymui, apsauginius putplasčius, STRETCH pakavimo plėveles ir kitus šiuo metu turimus, aukščiausios klasės produktus. Kiekviena pakavimo medžiaga turi savus trūkumus ir privalumus, tad jei kyla klausimų, kokią medžiagą rinktis, paskambinkite mums telefonu +370 685 30618 arba rašykite į „gyvą“ konsultaciją.

„Tesuma“ prekės – pripažintos visame pasaulyje

 

Mūsų parduodama produkcija sulaukia pripažinimo visame pasaulyje. Pavyzdžiui, pakavimo įrankiai – dozatoriai BD ir D1, yra gaminami nuo 1960 m. ir kaip aukščiausios kokybės bei inovatyvaus dizaino pavyzdys šiais metais buvo eksponuojami laikinoje MOMA parodoje, kuri vyksta Niujorko modernaus meno muziejuje.

 

Naujiena - STRETCH plėvelė

 

Šiuo metu mūsų parduotuvėje yra naujiena – STRETCH pakavimo plėvelė. Prie jos galime pasiūlyti ir Ecospir įrengimą palečių apsukimui STRETCH plėvele. O jei ieškote, kas gali daiktus supakuoti už jus, mes turime robotą Leonardo, kuris taip pat puikiai apsuka daiktus STRETCH plėvele, o jūs tuo metu galite užsiimti savo darbais.

 

Mūsų produktų paskirtis - ne tik apdoroti gaminį, kad jis būtų patrauklesnis akiai, svarbiausia užduotis yra išsaugoti produkto kokybę, kad nebūtų paveiktas aplinkos išorinių veiksnių ar nelaimingų atsitikimų. Taip pat pakuotė gali tapti ir puikia jūsų parduodamo produkto reklama, pavyzdžiui, panaudojant lipnias juostas su jūsų įmonės inicialais ar adresu.

 

Nepamirškite, kilus klausimams, visada drąsiai rašykite mums ir mes kartu ieškosime geriausių sprendimų.

 

Užs. nr. 20200904-05 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: