Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2017 09 21, 12:23
„Švaros broliai“ tęsia plėtrą – atidarė antrą tunelinę plovyklą 

Image
T. Padgursko nuotr.
Automobilių plovyklų Lietuvoje sparčiai daugėja. Metų pradžioje Kaune, Šilainių mikrorajone plovyklą atidarę „Švaros broliai“ investuoja ir toliau – trečiadienį duris atvėrė nauja tunelinė plovykla Savanorių prospekte.

 

Naujos plovyklos statyboms ir įrengimui skirtos investicijos siekė daugiau nei 2,8 mln. eur, skelbia bendrovė. „Švaros broliai“ į plovyklos įrengimą investavo 1,1 mln. Eur, o UAB „Celonas“ į nekilnojamą turtą – daugiau nei 1,7 mln. Eur. Atidarius naują plovyklą čia sukurta 11 darbo vietų.

 

Ypač greitas automobilio nuplovimas

 

Nors panašu, kad dauguma jau įprato automobilius plauti savitarnos plovyklose, tačiau naujos tunelinės plovyklos įkūrėjai tiki, kad laiką branginantis ir norintis išskirtinės švaros vairuotojas rinksis tunelinę plovyklą, kurioje automobilis nuplaunamas per 2,05 min.

reklama

 

„Plovykla išsiskiria našumu, nes per valandą gali aptarnauti iki 200 automobilių – tai du kartus daugiau nei Kauno Baltų prospekte esančioje „Švaros brolių“ tunelinėje plovykloje ir 30 kartų daugiau nei įprastoje degalinės plovykloje, kuri gali nuplauti apie 6 automobilius per valandą“, – sakė „Švaros brolių“ generalinis direktorius Evaldas Kinderis.

 

Naujoje plovykloje galima pasinaudoti ir vienu iš 15 čia įrengtų siurblių, kurie, anot įkūrėjų, yra vieni galingiausių Lietuvoje, turintys 90 m per sekundę oro srautą.

 

 

 

Vilniečiai automobilius plauna dažniau

 

Pasak E. Kinderio, Vilniuje vienai tunelinei plovyklai tenkantis vidutinis srautas – 33 proc. didesnis nei Kaune. Atsižvelgiant į automobilių skaičiaus skirtumą didžiuosiuose miestuose, vilniečiai tunelinėmis plovyklomis naudojasi beveik dešimtadaliu dažniau nei kauniečiai.

 

„Metų pradžioje atidaryta tunelinė plovykla Baltų pr. jau nuplovė daugiau nei 35 tūkst. automobilių. Tikimės, kad šioje vietoje atidaryta plovykla leis kauniečiams dar patogiau prižiūrėti automobilius, o iš Vilniaus atkeliavę svečiai galės greitai ir kokybiškai nusiplauti automobilį prieš svarbų susitikimą Kaune“, – sako E. Kinderis.

 

 

 

Neigia kalbas apie automobilių pažeidimus plaunant

 

Atidarius pirmąją tunelinę plovyklą Kaune, socialiuose tinkluose pasklido įrašai, kad iš plovyklos automobiliai išvažiuoja apgadinti. Tokias kalbas paneigia Gabrielius Česonis, „Švaros brolių“ rinkodaros vadovas.

 

„Normaliomis sąlygomis plaunantis jokių apgadinimų būti negali. Jei automobilis turi defektų, kurie pasislėpę po purvu, o po plovimo išryškėja, tai nereiškia, kad apgadinimai atsidaro plovimo metu. Mūsų darbuotojai nerekomenduoja važiuoti į tunelinę plovyklą jei automobilis turi negamyklinių detalių, kurios gali kliūti už plovimo šepečių. Nesame turėję apgadinimo atvejų“, – sako bendrovės rinkodaros vadovas.

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: