VersloSavaite.lt   
2022 08 18, 10:35
Magistralėje Kaunas – Vilnius – nauja „Neste“ degalinė

Image
Foto
Elektrėnuose, šalia magistralinio kelio Kaunas – Vilnius, pradėjo veikti automatinių degalinių tinklo „Neste“ degalinė. Įmonės atstovų teigimu, strategiškai patogioje vietoje įrengta degalinė padės aptarnauti vasaros metu išaugančius klientų srautus.

 

Strategiškai patogioje vietoje įrengta degalinė veiks visą parą. Be degalų joje galima įsigyti priedo „AdBlue“, o artimiausiu metu bus galima pasinaudoti automobilių stiklų ploviklio „EasyFill“ kolonėle. Naujoji degalinė yra pritaikyta ir sunkiasvoriams automobiliams.

 

„Neste“ degalinė – naujojo paslaugų komplekso Elektrėnuose dalis. Čia atsidarys ir kavinė, jau veikia nauji restoranai ir automobilių plovykla.

 

Tai – jau antroji tinklo degalinė, atidaryta 2022 m.  Planuojama, kad iki metų pabaigos bus atidarytos dar kelios „Neste“ degalinės Lietuvoje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: