VersloSavaite.lt   
2016 03 30, 15:32
Lietuvių valdomam pensijų fondui – tarptautinis apdovanojimas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Aviva Lietuva“ valdomas pensijų fondas „Europensija“ leidinio „Investment & Pensions Europe“ ir „Fleming“ Centrinės ir Rytų Europos pensijų fondų apdovanojimuose pripažintas geriausiu konservatyvaus investavimo fondu regione.

 

„Aviva Lietuva“ valdomas konservatyvaus investavimo fondas „Europensija“ pelnė aukščiausią apdovanojimą fiksuotų pajamų strategijos pensijų fondų kategorijoje.

reklama

 

„Mūsų valdomas pensijų fondas vienintelis ne tik iš Lietuvos, bet ir iš visų Baltijos šalių pripažintas geriausiu savo kategorijoje. Tarptautinį apdovanojimą pensijų fondas gavo dėl puikių ilgalaikių rezultatų investuojant net ir pastaraisiais metais besitęsiančioje žemų palūkanų aplinkoje.

 

Atsakingas klientų mums patikėtų lėšų investavimas, kruopščiai suformuotas investicijų portfelis, vertybinių popierių trukmė, sudėtis valiutų atžvilgiu, leido mums per trejus metus užtikrinti klientams geriausius investavimo rezultatus Lietuvos rinkoje“, – sako „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

 

Šio pensijų fondo metinė investicijų grąža 2015 metais siekė 2,9 proc., viršijo lyginamąjį indeksą ir buvo didžiausia Lietuvos rinkoje tarp konservatyvių pensijų fondų.

 

Fondo investicijų grąža ir per ištisus trejus metus buvo didžiausia rinkoje, siekė 11,6 proc. ir viršijo lyginamąjį indeksą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: