|
 arena Sekmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė rungtynių pradžioje į priekį „paleidusi“ Ispanijos komandą, vėliau jau nesugebėjo „perlaužti“ mačo savo naudai ir patyrė pirmą pralaimėjimą rezultatu 79:91.
Pirmas kėlinys Ryngtynės prasidėjo taikliu J. Calderon tritaškiu. P. Jankūnas gelbėja komandą iš eilės pataikydamas 5 taškus – 5:5. Tačiau greitai bėgantys ispanai tolsta – po brolių Gasolių taškų jau 7:13.
Lietuviai niekaip nesurengia rezultatyvios atakos, o J. C. Navarrro baudomis ir tritaškiu siunčia lietuvius į minutės pertraukėlę – 7:18. Tačiau lietuviai vis neatsigauna, tik po kelių minučių J. Valančiūnas pagaliau pataiko baudą ir dvitaškį – 10:22. Lietuviai netrukus gauna nesportinę pražangą ir ispanai įgyja net 18 taškų pranašumą – 10:28. Ispanai pirmą kėlinį baigia triuškinančia persvara – 12:31. Antras kėlinys Antro kėlinio pradžia nieko gero nežada – iš eilės 4 F. Ryeyes taškai ir rezultatas 12:35. Į pagalbą skuba J. Valančiūnas ir R. Kaukėnas – 21:43. Tačiau ispanai ir toliau tęsia įspūdingą pataikymą, J. Calderon „įsūdo“ du iš eilės tritaškius – 21:49. Lietuviai sunkiai randa kelią iki ispanų krepšio – gelbėja tik pavieniai žaidėjų veiksmai ir baudų metimai – 25:49. Nors ispanai savo greito žaidimo nestabdo, priešpaskutinę kėlinio minutę lietuviai bando atsigauti – M. Pocius pelno dvitaškį su bauda, tai pakartoja ir P. Jankūnas – 34:56. Bet visas iliuzijas sumažinti pranašumą „užgesina“ dar du ispanų tritaškiai – 36:62. Trečias kėlinys Kėlinį ispanai pradeda 5 taškais iš eilės – 36:67. Tačiau lietuviai atsako dviem tritaškiais – 42:67. Ispanai ir toliau greitai juda aikšte bei atakuoja rezultatyviai – 46:74. Tiesa, M. Pociaus dvitaškis ir du iš eilės R. Kaukėno reidai priverčia ispanus paimti minutės pertraukėlę – 50:74. Tačiau ir po jos lietuviai tęsia spurtą – 55:74. Nutrūkęs ispanų lietus priverčia varžovus rinkti taškus baudomis, bet J. C. Navarro ir vėl „įsūdo“ tritaškį – 59:81. Ketvirtas kėlinys Kėlinį lietuviai pradeda įspūdingu S. Jasaičio dėjimu – 61:81. Tačiau ispanų komandą tempia naujasis atakų lyderis S. Ibaka, kuris iš eilės pelno net 6 taškus – 64:87. Komandos keičiasi nerezultatyviomis atakomis, kol pataiko J. Valančiūnas – 68:87. Lietuviai kyla į paskutinę kovą – po K. Lavrinovič ir T. Delininkaičio tritaškių, Š. Jasikevičiaus dvitaškio ir baudos skirtumas sumažėja iki 12 taškų – 79:91, deja, lietuviai pralaimi. Ispanija: Navarro 22, P. Gasol 17, Ibaka 15, Calderon 12, M. Gasol 8, Fernandez 8. Lietuva: Valančiūnas 13, Kaukėnas 11, Pocius 11, Jankūnas 8, Jasaitis 6, Songaila 4. 
|
VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. |
|
Susiję straipsniai:
|