VersloSavaite.lt   
2023 11 16, 20:46
Kviečia į smulkiojo verslo savaitgalį

Image
Foto
Kaune įsikūręs prekybos miestelis „Urmas“, kur telkiasi šimtai nedidelių įmonių ir individualiai dirbančių prekybininkų, kviečia palaikyti smulkųjį verslą. Tai padaryti galima jau šį savaitgalį, lapkričio 16–19 dienomis, atvykstant čia apsipirkti, rašoma pranešime žiniasklaidai.

 

Proga palaikyti smulkiuosius ne tik žodžiais

 

„Nepaisant didžiųjų kompanijų įtakos ir svorio, smulkusis verslas vis tiek sudaro ekonomikos stuburą tiek Lietuvoje, tiek daugelyje kitų šalių. Žmonių sugebėjimas išlikti nepriklausomiems, verstis patiems, išlaikyti save ir savo šeimas yra svarbus kiekvienai visuomenei ir nusipelno visuotinio palaikymo.

 

Palaikyti galima ne tik žodžiais, bet ir konkrečiais veiksmais – atvykti ir apsipirkti pas mus.

 

Šiuo žingsniu ne tik paremsite savarankiškai dirbančius žmones, bet ir turėsite naujų patirčių bei naudų. Didelę dalį prekybininkų pas mus sudaro patys prekybos vietų savininkai, kurie šią veiklą puoselėja ir augina daugelį metų. Ją labai myli ir atiduoda visą širdį aptarnaudami klientus, patardami, padėdami išsirinkti“, - sakė „Urmo“ valdytoja Daiva Dankšienė.

 

Daugiau kaip 800 prekybos vietų

 

Prekybos miestelyje, beveik 18 ha teritorijoje, veikia daugiau kaip 800 prekybos vietų užimančių apie 90 tūkstančių kvadratinių metrų. Daugelis čia dirbančiųjų yra smulkieji verslininkai, turintys drabužių, maisto, baldų, buitinės technikos ir kitokio pobūdžio parduotuvių, veikia paslaugų sektorius (raktininkai, siuvėjai, juvelyrai), platus restoranų, kavinių, užkandinių pasirinkimas.

 

Vis daugiau dėmesio skiriama ir laisvalaikiui – neseniai duris atvėrė profesionali futbolo treniruočių erdvė „Ibra Modern Training“.

 

Daug savarankiškai dirbančių prekybininkų telkiasi prekybos miestelyje įsikūrusiame Centriniame Kauno turguje. Tai – didžiausias turgus po vienu stogu Kaune ir Kauno regione, garsėjantis ne tik tradicinių kaimiškų mėsos gaminių gausa, bet ir gurmaniškomis prekėmis iš užsienio, kurių kitur Lietuvoje sunku rasti. Pavyzdžiui, tikrų turkiškų saldumynų ar tiesiai iš Kaukazo šalių atkeliavusių autentiškų produktų.

 

Aprengs, pamaitins, papuoš ir į gamtą išlydės

 

Daugybėje prekybos vietų sau tinkančius madingus drabužius ras įvairaus amžiaus ir poreikių asmenybės. Išsirinkti lengva ne tik kasdienius, oficialius, laisvalaikio drabužius, pasiruošite artėjančiai žiemai, bet ir pasipuošti įvairioms šventėms.

 

Čia pat veikia ir bižuterijos, papuošalų parduotuvės, jaukūs butikai, užuolaidų salonų gausa ir kitos interjero poreikius atliepiančios parduotuvės

 

Po turiningo apsipirkimo lankytojai maloniai praleisti laiko užsuka į miestelyje įsikūrusias maitinimo įstaigas. Daugelis jų yra šeimos verslai ir suteikia galimybę mėgautis ne tik lietuviška virtuve, bet ir įvairiais pasaulio skoniais, įskaitant Kinijos, Tailando, Bangladešo, Artimųjų Rytų virtuves.

 

Beje, prekybos miestelyje visada galima rasti daug tikrų nuolaidų.

 

„Kviečiame užsukti pas „Urme“ dirbančius smulkiuosius verslininkus jau ši savaitgalį, lapkričio 16–19 dienomis. Įsigyti tai, ko ieškojote jau seniai, atrasti tai, ko nerasite kitur, pasikrauti teigiamų emocijų ir padaryti gerą darbą – paremti nuoširdžiai dirbančius žmones“, - sakė prekybos miestelio valdytoja.

 

Verslosavaite.lt