VersloSavaite.lt   
2024 01 10, 17:10
Keičiasi „Lidl Lietuva“ vadovas

Image
Armando Lopes
Pastaruosius devynerius metus bendrovei „Lidl Lietuva“ vadovavęs Radostin Roussev-Peine palieka šias pareigas, o jį keičia Armando Lopes, iki šiol dirbęs finansų direktoriumi įmonėje „Lidl Vengrija“.

 

A. Lopes  yra sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį „Lidl“ dirbdamas taip pat ir Portugalijoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje. R. Roussev-Peine nusprendė sugrįžti į savo gimtąją šalį, kur ketina imtis naujos veiklos.

 

„Lidl Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas perėmęs A. Lopes ketina pratęsti „Lidl“ sėkmės istoriją Lietuvoje.  „Per septynerius veiklos metus „Lidl“ Lietuvoje įsitvirtino kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis mažmeninės prekybos tinklas. Tikiu, kad stipri „Lidl“ komanda, strategija ir efektyvi veikla leis toliau plėsti veiklą Lietuvoje, ir noriu prisidėti prie šios sėkmės“, – sakė A. Lopes.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: