VersloSavaite.lt   
2023 08 01, 17:15
Kauno LEZ pradėjo dygti „Omniva“ rūšiavimo centras

Image
Omniva
Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) oficialiai prasidėjo „Omniva LT“ moderniausio Baltijos šalyse siuntų rūšiavimo terminalo statybos. Planuojama, kad bendras terminalo plotas sieks beveik 22 tūkst. kv. m., kas prilygsta trims futbolo stadionams.

 

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė į naująjį siuntų terminalą ir jame diegiamą rūšiavimo technologiją investuoja daugiau nei 40 mln. eurų. Tai – iki šiol didžiausia „Omniva“ įmonių grupės, veikiančios Baltijos šalyse, investicija. Naujojo terminalo su automatizuota siuntų rūšiavimo linija statybų pabaiga numatoma 2024-ųjų antrą ketvirtį.

 

„Omniva LT“ siuntų rūšiavimo terminalo statybų pradžią pažymėjo neįprastos kapsulės įkasimas: statybvietėje įkasta džiaugsmo siunta ateities kartoms. Į permatomą siuntą „Omniva“ komanda simboliškai sudėjo tai, kas teikia džiaugsmą ne tik Lietuvos, bet ir visos įmonių grupės klientams bei darbuotojams.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: