VersloSavaite.lt   
2023 10 25, 15:36
Kaip išsirinkti kokybišką piniginę vyrui?

Piniginė
Piniginė
Žmonės, besirūpinantys savo įvaizdžiu, daug dėmesio skiria aprangos ir stiliaus detalėms. Vieni renkasi daug papuošalų ir naujausias mados tendencijas, kitiems priimtinesnis klasikinis stilius, santūresnė išvaizda.

 

Tokie žmonės ir aksesuarus renkasi nevienadienius, kokybiškus. Daugeliui vyrų nėra būdinga gausiai puoštis. Dažniausiai vyro aksesuarais tampa rankinė, diržas ar piniginė. Ir nors kai kurie vyrai nesinešioja piniginių, dar nereiškia, kad gavę dovanų ar įsigiję kokybišką gaminį, jų nepamėgtų.

 

Taigi, akivaizdu, kad piniginę, kaip ir kitą prekę, dera rinktis aukštos kokybės. O pirkti internetu yra ypač patogu ir praktiška.

 

Kaip išsirinkti kokybišką piniginę vyrui?

 

                         Vyriškų piniginių būna kelių rūšių. Ją pasirinkti reikėtų atsižvelgiant į kiekvieno vyro poreikius bei kasdienius įpročius. Svarbu žinoti kur ir kaip norima nešiotis piniginę. Nuo to priklausys jos dydis ir forma. Jei vyras mėgsta piniginę nešiotis rankinėje ar vidinėje švarko kišenėje, jam galėtų tikti vertikaliai atidaroma ar sulenkiama kaip knygelė piniginė. 

 

Esama vyrų, kurie apskritai nenaudoja rankinės. Tokie vyrai piniginę greičiausiai nešiojasi džinsų ar striukės kišenėje. Taigi, jiems reikalinga patogi kompaktiška piniginė. Tokios yra sulankstomos piniginės. Jos taip pat pasižymi ir funkcionalumu, mat turi keletą reikalingų skyrelių. Tai gali būti piniginė su skyreliu monetoms.

 

Naudojantiems skirtingų valiutų banknotus pravers piniginė su keliais banknotų skyriais. Dauguma vyriškų piniginių turi skyrelį su langeliu, todėl joje patogu nešiotis vairuotojo pažymėjimą ar kitą dokumentą. Taip pat vyriškose piniginėse esama kišenėlių plastikinėms kortelėms.

 

                          Medžiaga iš kurios gaminamos piniginės ir gamybos būdas lemia gaminio kokybę ir ilgaamžiškumą. Klasikinės piniginės gaminamos iš natūralios odos. Jos dažniausiai būna rankų darbo. Norint pagaminti aukštos kokybės gaminį, būtina jo gamybai rinktis kokybiškas medžiagas. Svarbu, kad natūrali oda būtų tvirta, kokybiški klijai ir siūlai.

                          Renkantis piniginę, būtina ją atidžiai apžiūrėti, įvertinti gaminio ir medžiagų kokybę.

Kokybiška vyriška piniginė gali būti išskirtine stiliaus detale. Nors patys jos nesureikšminate, ji yra puikiai matoma aplinkiniams. Ir nesakykite, kad nemėgstate piniginių, kol jų dar neišbandėte.

 

Užs. nr. 20231025-01

 VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: