VersloSavaite.lt   
2024 03 04, 16:21
Įmonei „Linqo“ vadovauti pradeda A. Baubkus

Aurimas Baubkus
Aurimas Baubkus
Transporto valdymo sprendimus ir programinę įrangą kuriančiai kompanijai „Linqo“ vadovauti pradeda Aurimas Baubkus, iki šiol ėjęs informacijos vadovo pareigas. Jis keičia „Linqo“ vadovavusį Petrą Kirdeiką.

 

„Pabaigėme transformacijos procesą, kurio metu „Linqo“ susiformavo kaip stabili ir auganti įmonė. Dabar galime susitelkti į naujus iššūkius: plėtrą Europos rinkose į naujus klientų segmentus bei naujų produktų ir paslaugų kūrimą“, – sako naujasis vadovas.

 

Iki tol veikusi kaip „Ruptela“ programinės įrangos padalinys, „Linqo“ kaip atskira įmonė įkurta 2023-iaisiais. Šiuo metu ji veikia Lietuvoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Abi įmonės priklauso „Ruptela Group“ holdingui.

 

 

Pastaruosius trejus metus informacijos vadovu „Linqo“ dirbęs A. Baubkus anksčiau yra ėjęs produktų vadovo pareigas „Telia Lietuva“ ir „Telia Sverige“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: