VersloSavaite.lt   
2013 01 09, 14:29
Atlikusiems karinę tarnybą – kompensacijos už studijas

Image
Studentai
Valstybinis studijų fondas (VSF) primena, kad už studijas sumokėtų įmokų dalies kompensavimo jau gali prašyti po 2011 m. rugsėjo 1 d. privalomąją pradinę karo tarnybą atlikę ar bazinius karinius mokymus baigę asmenys.

 

VSF Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vyresniosios specialistės Jurgos Barcevičiūtės teigimu, sąrašus asmenų, kurie privalomąją pradinę karo tarnybą atliko iki studijų pabaigos, parengs ir VSF pateiks aukštosios mokyklos.

reklama

 

Asmenys, kurie šiuo metu jau nėra studentai, tačiau atliko privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigė bazinius karinius mokymus, gali į VSF savarankiškai teikti prašymus skirti už studijas sumokėtos kainos dalies kompensaciją.

 

Visi asmenys, kuriems studijų kainos dalis bus kompensuota, bus informuoti elektroniniu paštu.

 

Studijuojantys asmenys, esantys aukštųjų mokyklų sudarytuose sąrašuose, per nurodytą terminą turės pateikti prašymus Valstybiniam studijų fondui pervesti kompensacijas į asmenines banko sąskaitas. Pavėlavusiems tai padaryti kompensacijos nebus išmokamos.

 

Kompensacijas gaus tik akademinių skolų neturintys ir pirmą kartą aukštojoje mokykloje studijuojantys asmenys.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: