2011 09 06, 00:54
Lietuviai sutriuškino portugalus

Image
Arena
Lietuvos rinktinė nesunkia pergale baigė Europos čempionato A grupės varžybas Panevėžyje. Be didesnio vargo pirmadienį paskutinėse grupės rungtynėse įveikta Portugalija 98:69 (16:28, 19:13, 15:27, 19:30).

Tai buvo ketvirtoji Lietuvos rinktinės pergalė. Portugalai čempionate nelaimėjo nė karto.{mosloadosition straipsny}

Lietuvos ekipa šiose rungtynėse atitrūko nuo varžovų jau pirmajame kėlinyje ir įgijo dviženklę persvarą. Tiesa antrajame kėlinyje lietuviai kiek apsnūdo ir portugalai sugebėjo išlyginti rezultatą (35:35).

Kėlinį lietuviai baigė dviem taikliais tritaškiais ir prieš prasidėjus didžiajai pertraukai pirmavo šešiais taškais - 41:35.

Po pertraukos mūsiškiai nutarė nebejuokauti – laimėjo atkarpą 10:0 ir toliau tik didino persvarą. Po Dariaus Songailos iš eilės pelnytų 6 taškų trečiąjį kėlinį lietuviai baigia pirmaudami 68:50.

Ketvirtajame kėlinyje lietuviai ir toliau šeimininkavo, o rungtynių pabaigoje persvara priartėjo prie trisdešimties taškų - 98:69.

Lietuva: Jasikevičius ir Pocius po 14, Kaukėnas 13, Jasaitis 12, Valančiūnas (7 atk. kam.) ir Lavrinovičius (7 atk. kam.) po 8.

Portugalija: Andrade 16, Tavares 14, da Silva 10 (5 rez. perd.).

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.