reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 06 22, 10:37
Vykdami į reidą policijos pareigūnai pamatė BMW ir „Audi“ kontaktą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai savaitgalį, birželio 18–19 d., surengė reidą  Alytaus apskrityje. Į šią apskritį 10 pareigūnų išvyko šeštadienio popietę.

 

Vienas iš Lietuvos kelių policijos tarnybos ekipažų, dar vykdamas į šią apskritį, suteikė pagalbą į eismo įvykį patekusiems žmonėms. Trakų rajone, kelyje A4 Vilnius–Varėna– Gardinas, į automobilį „Audi“, kuris sankryžoje suko kairėn, atsitrenkė iš paskos važiavęs „BMW“ markės automobilis.

reklama

 

Nukentėjusius pirmojo automobilio vairuotoją ir 1-erių metukų kūdikį, vežtą vaikams skirtoje specialioje sėdynėje, išsivežė greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

 

Beje, šeštadienį, birželio 18-ąją, Alytuje vyko miesto šventė. Tad ir pažeidėjų apskrityje šį kartą nemažas skaičius – 33. Išaiškinti net 8 asmenys, vairavę transporto priemones, neturėdami tam teisės. Tarp jų ir 62 metų vyriškis, pateikęs patruliams, įtariama, suklastotą vairuotojo pažymėjimą. Apie šeštą vakaro Simne, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, buvo sustabdytas automobilis „Mercedes-Benz 190“.

 

Jį vairavo minėtas vyras, kuris teisės vairuoti niekada ir neturėjo. Vairuotojas paaiškino policijos pareigūnams, kad vairuotojo pažymėjimą „nusipirko“ iš nepažįstamo asmens už 400 eurų. Dėl šio fakto Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vadinasi, gana solidaus amžiaus vyrui gresia ne tik administracinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė.

 

Tarp pažeidėjų – 3 neblaivūs vairuotojai. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 2 vairuotojams, o automobilį „Audi 100 Avant“ vairavęs 42-ejų vyras buvo vidutiniškai apgirtęs (nustatytas 2,09 promilės girtumas). Dar 7 vairuotojai pateko dar „laimingųjų“ – nors jie ir buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos.

 

Savaitgalį, birželio 17–19 d., šalies keliuose policijos pareigūnai iš viso išaiškino 278 neblaivius vairuotojus, tarp kurių – 110 tokių dviračių vairuotojų ir 1 vadeliotojas.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama