reklama

reklama

2008 03 03, 10:05
„FlyLAL Training“ įsigijo pirmąjį Lietuvoje realaus skrydžio treniruoklį

Vs nuotr.Įsigijusi lėktuvų Boeing 737 realaus skrydžio treniruoklį, bendrovė „flyLAL Training“ jau šį rudenį pradės organizuoti pirmuosius Lietuvoje praktinius pilotų mokymus. Iki šiol tokių įgūdžių pilotai galėjo įgyti tik kitose šalyse.

Pilotų ir orlaivių palydovų mokymo centras kitąmet žada pasiūlyti ir profesines studijas visiems, norintiems tapti lakūnais.

„Iki šiol Lietuvoje pilotai galėdavo gauti tik teorinių žinių, praktinių įgūdžių jie būdavo priversti įgyti kitose šalyse, pavyzdžiui Anglijoje ar Švedijoje. Netrukus pilotams galėsime pasiūlyti įgyti visas jiems būtinas kvalifikacijas ir gebėjimus viename centre – toks mokymų centras Europoje yra tik Didžiojoje Britanijoje“, – pasakoja „flyLAL Training“ generalinis direktorius Arūnas Kmieliauskas.

Įsigytasis realaus skrydžio treniruoklis 100% imituoja skrydį Boeing 737 lėktuvais. Į jo įsigijimą buvo investuota daugiau kaip 12 mln. litų. Tai jau antras pilotų praktinių įgūdžių lavinimui būtinas treniruoklis, kurį įsigijo „flyLAL Training“. Pernai mokymų centras investavo į praktinių užsiėmimų ugnies ir dūmų treniruoklį, ir yra vienintelis mokymo centras Baltijos šalyse, turintis tokio tipo treniruoklį.

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama