TOP promo
 

reklama

reklama

2007 08 21, 13:28
Buvę „Sandoros“ savininkai investuoja į statybas Ukrainoje

 Birželį už daugiau kaip milijardą litų kompanijoms „PepsiCo“ ir „PepsiAmericas pardavę 80 proc. sultis Ukrainoje gaminančios kompanijos „Sandora“ akcijų, jos įkūrėjai Raimondas Tumėnas ir Igoris Bezzubas nieko nelaukę gautus pinigus investuoja į sparčiai augančią Ukrainos ekonomiką.

Tą patį birželio mėnesį įkurta Lietuvos investicinė bendrovė „BT Invest“, apsisprendė investuoti į  nekilnojamojo turto projektus Ukrainoje. „BT Invest“, kartu su partneriais iš Ukrainos, statybine bendrove „Pagoda“, įsteigė finansinę statybinę kompaniją „PAGODA-INVEST“.

„Savo pirmąjį projektą nutarėme įgyvendinti vienoje iš sparčiausiai augančių Rytų Europos valstybių – Ukrainoje. Mūsų įmonės steigėjai daugiau kaip dešimt metų dirbo šioje rinkoje, įgijo didelę patirtį, ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su šalies ir užsienio verslininkais bei patikimais konsultantais, kurie padeda ieškoti naujų projektų“, - sako „BT Invest“ generalinis direktorius Aivaras Karalius.

Kompanijos „PAGODA-INVEST“ numatoma veikla - nekilnojamojo turto vystymas bei gyvenamųjų ir komercinių patalpų statyba Ukrainoje. Preliminari projekto vertė – daugiau kaip 100 milijonų dolerių (daugiau kaip 251 milijonas litų). Nuspręsta, kad 66 proc. kompanijos akcijų valdys „BT Invest“, likusius 34 proc. – „Pagoda“.

„Preliminariai esame nusprendę, kad ir kiti mūsų projektai bus įgyvendinami sparčiai besivystančiose Vidurio ir Rytų Europos šalyse. Neatmetame galimybės apsvarstyti ir investicijas Lietuvoje, tačiau prioritetą teiksime projektams, kuriuos vykdydami galėsime išnaudoti Lietuvos patirtį kitose, mus dar besivejančiose rinkose“, - sako A. Karalius.

 

VersloSavaitė

 

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama