reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2009 02 17, 10:22
58 proc. lietuvių rūpi pakuotės ergonomiškumas

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
58 proc. Lietuvos gyventojų teigia, kad renkantis prekę jiems svarbus jos pakuotės ergonomiškumas. Tai parodė aliejaus „Vilnius“ gamintojų užsakymu atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa.

 

Tyrimo duomenimis, daugiau nei trečdaliui gyventojų labiausiai ergonomiškumo trūksta virtuvėje.

 

„21 proc. Lietuvos gyventojų pakuotės ergonomiškumą įvardino kaip labai svarbų, renkantis prekę, o 37 proc. šį bruožą laiko greičiau svarbiu. Pakuotei šiuo požiūriu reiklesni miestų gyventojai ir žmonės, turintys aukštąjį išsilavinimą.

reklama

 

Tai signalizuoja gamintojams, kad pakuotės ergonomiškumas yra vienas iš vartotojo apsisprendimą įtakojančių veiksnių, nepaisant sunkesnės ekonominės situacijos, todėl mes ketiname į tai atsižvelgti, siūlydami naujus sprendimus“, – teigia „Vilniaus“ aliejų gaminančios bendrovės UAB „Tikras kelias“ marketingo vadovė Dailė Cilcė.

 

Apklausa taip pat parodė, kad namų aplinkoje lietuviams ergonomiškumo labiausiai trūksta būtent virtuvėje – taip teigia daugiau nei trečdalis (38 proc.) respondentų.

 

„Nors ergonomiškumo kriterijus dažniausiai taikomas darbe, namuose jis taip pat aktualus. Tinkamai įrengta virtuvė ir ergonomiški prietaisai ne tik padeda komfortabiliau jaustis, bet ir greičiau atlikti reikalingus veiksmus“, – komentuoja aliejaus „Vilnius“ gamintojai.

 

D. Cilcės teigimu, tai, kad kita dalis apklaustųjų teigia pasigendą ergonomiškumo svetainėse (20 proc.) ir miegamuosiuose (15 proc.), taip pat gali suteikti pagrindo atitinkamiems gamintojams pasiūlyti naujų sprendimų arba atnaujinti esamus produktus, padarant juos ergonomiškesnius ir taip pritraukiant papildomą dalį vartotojų.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama