orai

Dabar Lietuvoje:
18°C
Daugiau

reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšių su visuomene agentūra

Kyšiai.lt
Portalas prieš korupciją

Sportosavaite.lt
Sporto naujienos

Teisinės konsultacijos
Teisininkų patarimai
VersloSavaite.lt   
2011 02 09, 09:28
„Venipak LT“ apyvarta išaugo trečdaliu

Image
D. Kanapecko nuotr.
Vienos Baltijos šalyse didžiausių siuntų gabenimo bendrovių „Venipak LT“ apyvarta pernai išaugo 33 proc. ir siekė 10,68 mln. litų.

 

2009 metais įmonės apyvarta siekė 8 mln. litų. Bendrovė prognozuoja, kad 2011 metais spartus apyvartos augimas bus išlaikytas ir įmonės apyvarta pasieks 15 mln. litų.

reklama

 

„Įdiegtos modernios technologijos leido be rūpesčių apdoroti padidėjusius siuntų kiekius. Galiu tik pasidžiaugti, kad nuolatinės  investicijos davė apčiuopiamų rezultatų, o savo pranašumus galėjome išnaudoti konkuruodami su kitomis siuntų gabenimo bendrovėmis“, – sakė „Venipak LT“ direktorius Tadas Pečiukevičius.

 

Per praėjusius metus bendrovė gabeno 620 tūkst. siuntų.

 

 

Verslosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale VersloSavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į VersloSavaite.lt.



 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus.

Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar palaikote Fizinių asmenų bankroto įstatymo priėmimą Lietuvoje?
 

reklama

reklama

reklama

reklama