VersloSavaite.lt   
2022 04 13, 11:38
Varinio tinklo atnaujinimas – už 10 mln. eurų

Image
Foto
„Telia“ užbaigė ketverius metus trukusį varinio tinklo, kuriuo teikiamas DSL internetas, atnaujinimą. Nuo šiol visiems žmonėms ir verslams, kuriuos pasiekia tik laidinio telefono linija, bendrovė gali pasiūlyti iki 250 Mb/s spartos internetą. Bendros šio projekto investicijos siekia 10,5 mln. eurų.

 

Per ketverius metus „Telia“  tinklo inžinieriai atnaujino beveik 1,6 tūkst. tinklo mazgų visoje Lietuvoje. Tai leido plačiajuosčio DSL interneto greitį padidinti daugiau nei 10 kartų: anksčiau maksimalus duomenų atsiuntimo greitis buvo iki 20 Mb/s, o dabar, priklausomai nuo sąlygų, jis gali siekti iki 250 Mb/s.

 

Reali sparta priklauso nuo „Telia“ pastotę ir galinę įrangą jungiančios varinės linijos ilgio ir kokybės, skelbia bendrovė.

 

Tinklas buvo atnaujintas pakeičiant tinklo įrangą mazguose ir galinę įrangą pas klientus, pačios varinės linijos kaip buvo, taip ir liko po žeme. Atnaujinus varinės prieigos tinklą, interneto sparta kelis kartus padidėjo 125 tūkst. mūsų klientų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: