VersloSavaite.lt   
2014 02 11, 11:25
Už neteisėtą žvejybą – 5 tūkst. litų bauda

Image
Sxc.hu nuotr.
Reido ant Rokiškio ir Kupiškio rajonų vandens telkinių ledo metu inspektoriams įkliuvo Rokiškio rajone ant Skaistės ežero ledo trys žvejybos taisyklių pažeidėjai.

 

Jie neteisėtai žvejojo masalui naudodami gyvas žuveles. Pažeidėjai viršijo leistiną šakotinių, skritulių ir vėliavėlių skaičių. Piliečiai turėjo 23 šakotines, 4 skritulius ir 10 vėliavėlių. Pažeidėjų laimikis – 9 lydekos.

reklama

 

Surašant vienam iš pažeidėjų protokolą, kiti du pabėgo. Jų tapatybės jau nustatytos ir atsakomybės pažeidėjai neišvengs. Iš jų paimti ledo grąžtai, žvejo dėžės, kiti žvejybos įrankiai.

 

Už tai, kad pažeidėjai turėjo net daugiau kaip dukart daugiau žvejybos įrankių nei leidžiama, jiems bus skirtos administracinės baudos nuo 400 iki 1 000 litų su pažeidimo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

 

Už neteisėtai sužvejotas 9 lydekas teks atlyginti vandens gyvūnijai padarytą žalą, kurios dydis siekia beveik 5 tūkst. Lt.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: