reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 05 10, 10:42
Trumpos kelionės į Baltarusiją: ką reikia žinoti renkantis draudimą?


Komentarai (2)
Anatolijus, 22-06-2017 16:41
As dazniausiai per savo pazistama draudziuosi. Anksciau draudziau metams, bet dabar vazineju retai, todel draudziuosi saviatei ar menesiui. Keliones draudimas buvo reikalingas tik vizai gauti, tfu tfu kreiptis dar neteko. Kiek teko girdeti kainos gydymo Baltarusijoje nedideles, bet islaidos draudimui nedideles tai draudziuosi, kad nebutu nemaloniu staigmenu.
Simas, 31-05-2017 15:29
Turiu artimų giminaičių Baltarusijoje, todėl draudimą tenka pirkti metams. Smagu, kad dauguma draudimo bendrovių turi priimtinas kainas. Sąlygas, žinoma, niekada neskaitau, nes reikia vizai. Kai kalbėjau su agentu, patarė imti papildomai draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, bet tai nereiškia, kad bus padengti visi nuostoliai. Geriau aišku ne sirgti ir kad nieko neatsitiktų, bet kokį draudimą rinktis? Anksčiau draudžiausi lietuvos draudime , arba per brokerį , dabar renkuosi If draudimą . Kol kas nieko neatsitiko, todėl nieko pasakyti negaliu. Žinoma, būtų geriau, jei viską galima būtų sutvarkyti internetu ir nereikėtų važiuoti į biurą.
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar dovanojate šventines dovanas savo partneriams, klientams?
 

reklama

reklama

reklama