reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 12 27, 11:04
„TransferGo“ toliau plečiasi į Rytus

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šį mėnesį lietuvių įkurtas tarptautinių finansinių perlaidų startuolis „TransferGo“ pradėjo teikti paslaugas Rusijoje.

 

Tai yra naujausias „TransferGo“ plėtimosi į rinkas už Europos ribų žingsnis. Rusija papildys anksčiau atidarytą Kinijos kryptį ir pradėtą bendradarbiavimą su „RippleNet“ Indijoje.

reklama

 

„Šįmet didžiulį dėmesį skyrėme plėtrai. Matome spartų vartotojų augimą esamose mūsų rinkose ir įgyvendiname potencialą plečiant savo paslaugas už Europos ribų. Naujai atveriamose rinkose, Rusija yra viena iš dažniausių lietuvių finansų perlaidų krypčių. Tai lemia Lietuvoje gyvenanti rusų diaspora, reguliariai siunčianti pinigų savo artimiesiems. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, gyventojai šias perlaidas galės daryti itin greitai“, – teigia Aurelija Petrauskytė-Latakė, „TransferGo“ vadovė Baltijos šalims.

 

Finansinės perlaidos į Rusiją mokestis išlaikys „TransferGo“ paslaugos standartą, taikomą Europos šalyse. Adresatą pinigai pasieks jo namų valiuta – rubliais, tad gyventojai pervestais finansais galės naudotis iš karto, negaišdami laiko valiutos keitimui.

 

Startuolio žingsnis į Rusiją yra vienas iš plėtros už Europos ribų etapų. Jis vartotojams leis išvengti įprastas finansines operacijas ribojančių ilgų ir brangių perlaidų terminų bei aiškiai matyti galutinę siunčiamą sumą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama