VersloSavaite.lt   
2011 05 24, 12:45
Teiks nemokamas verslo konsultacijas neįgaliesiems

Image
Sxc.hu nuotr.
Jau nuo birželio 9 d. neįgaliesiems bus pradedamos teikti nemokamos verslo konsultacijos. Ūkio ministerija ir VšĮ „Neįgaliųjų socialinių įmonių sąjunga“ pasirašė sutartį dėl projekto „Konsultavimo paslaugos neįgaliesiems“ įgyvendinimo.

 

Projekto metu bus sudarytos galimybės neįgaliesiems, norintiems pradėti savo verslą arba jau vykdantiems veiklą, nemokamai ir jiems patogiausia forma gauti konsultavimo paslaugas pagrindiniais verslo organizavimo klausimais.

reklama

 

Konsultacijų metu bus aiškinama, kaip parengti verslo planą ir kokią verslo formą pasirinkti, kaip organizuoti verslą (gauti licencijas ir leidimus, ieškoti patalpų, formuoti darbo santykius, vystyti logistiką). Taip pat bus suteikiama informacija apie verslo finansavimą ir verslo vadybą (rinkodarą, materialinių ir finansinių išteklių valdymą, eksporto galimybių įvertinimą).

 

Siekiant neįgaliuosius labiau informuoti apie mokesčių sistemą, bus patariama apskaitos tvarkymo ir pagrindinių mokesčių klausimais. Taip pat bus išaiškintos galimybės gauti paramą verslui (mokesčių ir rinkliavų lengvatos, finansiniai instrumentai, nacionalinė ir Europos Sąjungos parama) ir valstybės paramą neįgaliųjų verslui (parama neįgaliųjų užimtumui skatinti, neįgaliųjų socialinės įmonės).

 

Konsultacijos bus teikiamos iki š. m. lapkričio 15 d.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: