VersloSavaite.lt   
2021 09 28, 09:53
„Swedbank“ už 1,5 mln. eurų atnaujins banko padalinius

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Iki šių metų pabaigos „Swedbank“ planuoja atnaujinti 6 klientų aptarnavimo padalinius visoje šalyje, jų modernizacijai numatęs skirti 1,5 mln. eurų. Pirmasis pagal naują padalinių koncepciją įrengtas klientų aptarnavimo centras jau atvėrė duris Vilniuje, Ukmergės gatvėje.

 

„Tęsdami banko skyrių atnaujinimą siekiame, kad vizitų banke metu klientų patirtis būtų kuo geresnė, ir prie to prisidėtų ne tik profesionali banko konsultantų pagalba, bet ir patogios bei funkcionalios erdvės. Be to, šiuolaikinius standartus atitinkanti darbo aplinka sukuria komfortiškas darbo sąlygas ir banko darbuotojams“, – sako „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Jūratė Gumuliauskienė.

 

Per likusius šių metų mėnesius planuojama atnaujinti „Swedbank“ padalinius Utenoje, Vilkaviškyje, Švenčionyse, Šilutėje ir Visagine.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama