VersloSavaite.lt   
2018 07 16, 11:16
„Swedbank“ startuoliams skirs 30 tūkst. eurų finansavimą veiklos pradžiai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Swedbank“ kartu su startuolių akceleratoriumi „Startup Wise Guys“ pristato antrąją finansinių technologijų programą, kurios metu startuoliams bus skiriamas iki 30 tūkst. eurų siekiantis finansavimas tolesnei jų verslo idėjų plėtrai.

 

Šį rudenį startuosiančios programos dalyviai turės galimybę 3 mėnesius praleisti „Swedbank“ būstinėje Rygoje, kur juos konsultuos geriausi savo sričių ekspertai, jie taip pat galės pasinaudoti „Swedbank“ atvirosios bankininkystės platformos galimybėmis.

reklama

 

„Finansinių paslaugų sritis vystosi itin sparčiai, ir finansų sektorius tampa vis labiau atviresnis naujovėms iš kitų sričių, todėl šiuo metu itin palankus metas kurti ir įgyvendinti novatoriškus produktus ir paslaugas. Ši programa yra unikali galimybė per trumpą laiką išplėtoti ir įgyvendinti savo verslo idėją, kurią vėliau bus galima pasiūlyti 7 mln. „Swedbank“ klientų Baltijos ir Skandinavijos šalyse. Tikimės, kad dėmesį į šią galimybę atkreips ir aktyvūs Lietuvos startuolių bendruomenės nariai“, – sako „Swedbank“ Skaitmeninės plėtros vadovas Gediminas Misevičius.

 

„Finansinių technologijų startuoliai užima svarbią dalį Lietuvos startuolių ekosistemoje. Dėl palankaus reguliavimo tokių startuolių skaičius didėja – Lietuvos bankas finansinių technologijų įmonėms 2016 m. suteikė 17 licencijų, 2017 m. jau 32. Mūsų „Startup Visa“ programa padeda pritraukti ir startuolių iš užsienio.

 

Džiugu, kad vis daugiau tradicinio verslo įmonių, korporacijų supranta inovacijų reikšmę ir atsigręžia į startuolius. „Swedbank“ bendradarbiavimas su „Startup Wise Guys yra to pavyzdys“, – teigia Roberta Rudokienė, „Versli Lietuva“ startuolių ekosistemos skatinimo padalinio „Startup Lithuania“ vadovė.

 

„Startup Lithuania“ skatina šalies startuolius pasinaudoti kuo daugiau jiems suteikiamų galimybių, įskaitant dalyvavimą įvairiuose projektuose, akceleracijos programose. Pasak R. Rudokienės, tokios programos ir galimybė bendradarbiauti su didelėmis tarptautinėmis kompanijomis kaip „Swedbank“ gali padėti Lietuvos startuoliams greičiau atrasti sėkmingą verslo modelį, užmegzti naujų kontaktų, pritraukti investicijų, paspartinti augimą ir plėtrą į kitas šalis.

 

Į „Swebank“ ir „Startup Wise Guys“ programą kviečiami registruotis finansinių technologijų (Fintech), nekilnojamojo turto technologijų (Proptech), reguliavimo technologijų (Regtech), draudimo technologijų (Insuretech) startuoliai. Paraiškas taip pat gali teikti ir pradedančios įmonės iš kitų sričių, kurių klientai yra finansų institucijos ar kurių paslaugos ir produktai gali būti aktualūs banko klientams.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: