VersloSavaite.lt   
2015 11 23, 10:38
Startavo pirmoji Lietuvoje transporto naujienų agentūra

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Logistikos ir transporto tinklalapis vezejugidas.lt, turintis ketverių metų istoriją Lietuvos rinkoje, nuo lapkričio 23-osios tampa pirmąja Lietuvoje transporto naujienų agentūra (TNA).

 

„Per aštuonerius metus mano sukaupta patirtis transporto žiniasklaidos srityje leidžia tikslingai išplėsti portalo koncepciją – tinklalapis tampa transporto žinių centru, kuris kasdien generuos keliasdešimt naujienų iš transporto sektoriaus.

reklama

 

Iki šiol daugiausiai dėmesio skyrę sunkiasvoriam transportui ir logistikai, nuo šiol pristatysime daugiau komercinio transporto aktualijų, komunikuosime apie automobilius ir jų technologijas, operatyviai informuosime apie transporto sektoriuje vykstančius renginius – seminarus bei mokymus“, – pristato TNA įkūrėja, ilgametė transporto žurnalistė ir vezejugidas.lt vyriausioji redaktorė Žydrė Dargužytė.

 

Atjaunintame tinklalapio dizaine atsirado galimybė skaitytojams interaktyviai kurti tinklalapio turinį, užsisakyti naujienlaiškį su aktualiausiomis einamosios savaitės transporto naujienomis ir renginiais. 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: