VersloSavaite.lt   
2020 03 17, 12:00
Savitarnos degalinėse – didesni srautai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvoje įsigaliojus karantinui dėl koronaviruso COVID-19, daugelis valstybės institucijų ir privataus verslo atstovų ragina visuomenę naudotis savitarnos sistemomis, leidžiančiomis išvengti žmogiškojo kontakto.

 

Automatinių degalinių tinklo atstovas pastebi pastarosiomis dienomis išaugusius vairuotojų srautus ir padidėjusį vidutinį įsipylamą degalų kiekį. 

 

„Šeštadienį Vyriausybei paskelbus apie planus nuo pirmadienio įvesti karantiną šalyje, privačių klientų atsiskaitymų skaičius mūsų degalinių tinkle išaugo, lyginant su prieš tai buvusiu savaitgaliu. Penktadienį ir šeštadienį augimas kilo palaipsniui, tačiau sekmadienį pastebėjome dar didesnį klientų srauto augimą degalinėse visoje šalyje“, – sako degalinių tinklo „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist.

reklama

 

Jo teigimu, savitarnos degalinių tinkle nuo šeštadienio augo ir vidutinis įsipilamų degalų kiekis. Jis taip pat buvo didesnis ir pirmąją karantino dieną – šį pirmadienį.

 

Automatinių degalinių tinklo atstovas atkreipia dėmesį, kad per savaitgalį augo atsiskaitymų banko kortelėmis operacijų skaičius. Jo vertinimu, taip vairuotojai greičiausiai elgiasi ne tik siekdami taupyti laiką, bet ir sąmoningai vengdami naudoti grynuosius pinigus, kurie yra vienas iš užkrečiamųjų ligų sukėlėjų perdavimo būdų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama