Jonas Petronis   
2007 06 11, 12:21
„Auto show" lankytojus nustebino ne tik automobiliais (fotoreportažas) 

Image
J.Petronio nuotr.
Sekmadienį nuo pat ryto publiką į Kauno Laisvės alėją traukė spalvingas renginys – „Auto show“. Tai – baikerių fiestos „Bike Show Millenium“ tęsinys, skirtas tiek jiems, tiek visai miesto bendruomenei, kuri šventės metu turi galimybę paganyti akis į perdarytus, restauruotus, naujus automobilius ir motociklus.

 

Pažiūrėti buvo į ką, taigi Verslosavaite.lt siūlo jums fotoreportažą iš šios šventės.

Prie fontano pasitiko ilgi prabangūs limuzinai. Susidomėjimas jais ir taip buvo nemažas, tačiau vis vien buvo papildomai skatinamas gražiomis merginomis.↓

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Nuo Soboro pusės ekspoziciją pradėjo motocklai. Buvo galima išvysti įvairios paskirties ir pagaminimo laikotarpio mototechnikos, iš kurios nemaža dalis – išties autentiška.

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Vis labiau didėjanti nostalgija tarybinei technikai jautėsi ir automobilių ekspozicijoje. Jūsų dėmesiui – versliškiausias „Moskvič'ius“ pasaulyje. Visas šio automobilio paviršius apklijuotas 1ct monetomis...

J. Petronio nuotr.

... tačiau tarybiniais laikais už tokią šventvagystę jus būtų pristatę į miliciją štai šiuo „Moskvičiumi“.

 J. Petronio nuotr.

Sakoma, kad vyrai – kaip vaikai, tik žaislai didesni. Tačiau įspūdingos išvaizdos automobiliai traukia ne tik vaikus ir vyrus, bet ir merginas. Miestiečiai, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties, gausiai fotografavosi prie „tiuninguotų“ automobilių.

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Kai kurie automobiliai perdaryti itin kardinaliai. Ypač įspūdingas sprendimas, tapęs savotiška mada – aukštyn pakeliamos durys.

J. Petronio nuotr.

Nesnaudė ir garso aparatūros specialistai, sulaukę namažo miestiečių dėmesio. „Clarion“ gaminių demonstravimui pasitelktas originalus būdas – iš garso aparatūros sklido ne tik garsas. Jei iš garso kolonėlių pilasi dūmai – tai dar nebūtinai reiškia, kad sudegė garsiakalbiai...

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Automobilis – svajonė. BMW 6 su išskirtiniais numeriais, milžiniško dydžio lengvo lydinio ratlankiais, pagamintais taip, kad sukuria „besisukančio rato“ įspūdį net automobiliui sustojus (vadinamieji "spinners"). Ko dar žmogui reikia?

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Amerikietiška svajonė. Šis „Chrysler“į „Auto Show“ atkeliavo iš Norvegijos.

J. Petronio nuotr. 

Nesnaudė ir naujų automobilių pardavėjai. Parodoje automobilius demonstravo daugelis žinomų firmų atstovų. „Silberauto“, pardavinėjanti „Mercedes“ markės mašinas, surengė smuikininkių koncertą, o automobilius tradiciškai patikėjo „prižiūrėti“ gražioms merginoms.

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Tuo tarpu kai kurie automobiliai kalbėjo patys už save ir net nereikalavo ypatingo pristatymo. Naujasis „Audi“ superautomobilis „R8“ sulaukė ypatingo renginio lankytojų dėmesio.

J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

Šventė neapsiribojo technikos demonstravimu. Miestiečius linksmino „Rojaus tūzai“ su Povilu Meškėla, o vaikai galėjo džiaugtis didžiuliu pripučiamu laivu prie Centrinio pašto ir šokinėti batutu.

 J. Petronio nuotr.

J. Petronio nuotr.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Į viršų

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama