VersloSavaite.lt   
2024 02 22, 10:18
Savaitgalį kviečia į paukščių parodą

Image
Foto
Paukščių mylėtojai kviečiami į įspūdingą paukščių parodą vasario 24–25 d. Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“. Bus eksponuojamos įvairių veislių vištos, antys, žąsys, kalakutai, balandžiai, putpelės. Planuojama per abi dienas pristatyti apie porą šimtų sparnuočių.

 

Karališka ir didinga Bramų vištų veislė, nykštukinės Šabo vištelės kilusios iš Japonijos. Nepaprastomis plunksnomis žavinčios, iš Kinijos kilusios Šilkinės žąsys, milžiniškos prancūziškos Tulūzų žąsys, stambios Ruano antys. Lietuvos gyvasis nacionalinis paveldas: vištinės žąsys ir balandžiai. Visa tai ir dar daugiau paukščių rūšių bus eksponuojama šioje parodoje, kurioje vaikai galės apsilankyti nemokamai, o suaugusieji – už simbolinį 2 Eur mokestį.

 

Čia bus galima ne tik gyvai pamatyti paukščių grožį ir sužinoti daugiau apie jų priežiūrą bei auginimą. Šiame renginyje lankytojų lauks patyrę paukščių augintojai, kurie dalinsis savo patirtimi ir patarimais.

Vienas iš parodos akcentų – karo balandžiai. Tai – balandžių veislė, kuri nešiojo žinutes pasauliniuose karuose.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: