reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 02 07, 11:59
SEB investuos į spartaus įmonių augimo programą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šį kovą Vilniuje atsidarysiančiame SEB Inovacijų centre bus pradedama įgyvendinti spartaus verslo augimo mokymų programa, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms. Dėl šios programos įgyvendinimo SEB susitarė su tarptautine konsultacijų bendrove „Civitta“.

 

Programos dalyviai, įmonių vadovai, padedami šios bendrovės konsultantų, įgis teorinių ir tiesiogiai versle pritaikomų žinių, kurios padėtų verslo mastą per trumpą laiką padidinti ne procentais, o keletą kartų.

reklama

 

„Tikimės sulaukti didelio įmonių susidomėjimo šia inovatyvia mokymų programa, kadangi dažnai įmonės, įgyvendinusios verslo sumanymus, anksčiau ar vėliau susiduria su tam tikru sąstingiu – norėtų augti, plėstis, tačiau turimų kompetencijų ar išteklių tam nebeužtenka. O augimas nebūtinai turi būti susijęs su didelėmis investicijomis. Tokių galimybių augti, kuriant inovacijas, o ne investuojant dideles lėšas į verslo plėtrą, ir ieškosime verslo augimo programoje“, – teigia Andrius Bolšaitis, SEB Inovacijų centro vadovas.

 

Jo teigimu, SEB bankas ieškojo partnerių, kurie turėtų platų akiratį, tarptautinės ir darbo su įvairiais segmentais – verslu, valstybinėmis organizacijomis, inovatyviais projektais – patirties. SEB investicija į mokymų programą įmonėms sieks 50 tūkst. eurų per vienus metus.

 

Į pirmą šešių mėnesių mokymų programą bus pakviesta 10–15 ilgiau negu dvejus metus veikiančių mažų ir vidutinių įmonių, turinčių didesnę kaip 1 mln. eurų metinę apyvartą ir norinčių bei galinčių kurti inovacijas.

 

Pasak A. Bolšaičio, į programą bus kviečiami aukščiausio lygio vadovai ar verslo savininkai, kurie galėtų atsitraukti nuo savo kasdienės veiklos, taip pat tie, kurie dirbdami su savo verslo modeliu galėtų įgyvendinti naujus sumanymus. Pagal pirmąją programą nepatekusios įmonės galės nenusiminti ir pretenduoti į vėlesnes, be to, jos galės dalyvauti SEB Inovacijų centro atviruose renginiuose, skirtuose verslo plėtrai ir inovacijoms skatinti.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama