reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 09 28, 11:43
SEB Vilniuje atidarys inovacijų centrą įmonėms 

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kitų metų pirmą ketvirtį SEB bankas Vilniuje atidarys inovacijų centrą. Jame įmonės galės išbandyti naujus verslo plėtros modelius, kad augtų greičiau negu jų konkurentai, startuoliai galės diegti pelningas inovatyvias technologijas, o banko darbuotojai – kurti, testuoti ir diegti naujoves banko klientams.

 

„Lietuva vis dar užima gana neaukštą vietą pagal tarptautinius inovacijų reitingus, tačiau, atidarydami inovacijų centrą, norime keisti šią situaciją Lietuvos naudai. Pastebime vis didėjantį mažų ir vidutinių įmonių norą išbandyti diegti naujoves ir poreikį konsultuotis inovacijų srityje. Todėl sieksime, kad SEB banko inovacijų centras taptų susitikimų erdve inovatyviai mąstantiems žmonėms ir  įmonėms, siekiančioms plėsti savo verslą diegiant inovacijas“, – sakė Vaidas Žagūnis, SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

reklama

 

Pasak jo, banke dirbant su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis pastebima daug ambicingai ir naujoviškai mąstančių verslininkų. „Todėl kilo idėja sukurti aplinką, kur verslūs žmonės ne tik dalintųsi savo idėjomis, bet ir mokytųsi jas įprasminti, įmonės surastų naujų verslo augimo galimybių, ir taip prisidėtume prie spartesnės Lietuvos ekonomikos plėtros“, – teigė V. Žagūnis.

 

Inovacijų centre mažoms ir vidutinėms įmonėms bus skirta verslo augimo programa. „Planuojame suburti įmones, kurios nori žengti dar vieną žingsnį ir išbandyti įvairius galimus plėtros būdus. Mes pasiūlysime joms nemokamą mokymo programą, kuri padėtų  per trumpą laiką verslo mastą padidinti ne procentais, o keletą kartų. Įgijusios teorinių ir tiesiogiai versle pritaikomų žinių, įmonės jas galės iškart panaudoti plėsdamos savo verslą“, – komentavo V. Žagūnis.

 

 

Ši programa truks šešis mėnesius. Į pirmą programą bus pakviestos 10–15 ilgiau negu dvejus metus veikiančių įmonių, kurios nori smarkiai padidinti savo verslo augimo tempą, patobulinti verslo modelį ir diegti naujoves, kurios yra būtinos siekiant verslo sėkmės. Programoje numatyti ir įvairūs verslo plėtrą ir inovacijas skatinantys renginiai, į kuriuos per metus SEB bankas pakvies daugiau negu 1 000 Lietuvoje veikiančių mažų ir vidutinių įmonių atstovų.

 

Inovacijų centre taip pat veiks erdvė, kurioje galės dirbti iki 20 startuolių.

 

Daugiau kaip 300 kvadratinių metrų SEB banko inovacijų centras įsikurs Vilniaus Naujamiesčio rajone esančio prekybos ir paslaugų centro „Helios City“ patalpose, kur jau veikia SEB banko klientų aptarnavimo skyrius. 

 

Šiemet SEB bankas atidarė inovacijų centrą įmonėms Estijoje, panašus centras veikia ir Švedijoje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama