reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 04 29, 15:59
Rekonstruojamas Centrinis Kauno turgus

Image
D.Kanapecko nuotr.
Prieš septynerius metus atidarytas didžiausias Lietuvoje Centrinis Kauno turgaus šiuo metu yra renovuojamas ir pertvarkomas. Tačiau vykstant atnaujinimo darbams turgus ir toliau dirba pilnu pajėgumu.

 

Rekonstrukcijos metu prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusio Centrinio Kauno turgaus prekybos salės bus sujungtas į vieną didelę erdvę, kurioje lankytojai galės dar patogiau apsipirkti.

reklama

 

Centrinėje naujojo turgaus erdvėje, kuri sudaro daugiau kaip 80 procentų ploto, bus išdėstytos vaisių ir daržovių, šviesios mėsos, rūkytų gaminių, pieno, duonos, kulinarijos ir konditerijos bei  žuvies produktų zonos.

 

O visą naująją erdvę apjuos stiklinėmis pertvaromis atskirtos kavinės, restoranai, specializuotos krautuvėlės, prekiausiančios išskirtiniais, tik šiame turguje esančiais maisto produktais.

 

Po rekonstrukcijos naujoji bendra turgaus erdvė sieks daugiau kaip 5500 kvadratinių metrų.

 

„Po atnaujinimo pirkėjai galės dar patogiau apsipirkti. Maisto prekių pasirinkimas bus ypač gausus. Pagerės ir turgaus pardavėjų darbo sąlygos. Turguje įrengiama moderni, taupi ir aplinkai draugiška infrastruktūra: vėdinimas, šildymas, apšvietimas. Atnaujintos ir modernizuotos pardavėjų darbo vietos atitiks aukštus sanitarijos ir higienos reikalavimus“, - vardijo prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Turgaus vidaus interjerą kuria gerai žinomi Lietuvos architektai Ričardas Stulpinas ir Tomas Furmonavičius. Pastarieji ir pasiūlė pastato viduje atverti dar daugiau erdvės, kuri padės pabrėžti turgaus dydį ir čia esančios pasiūlos įvairovę. Tuo pačiu interjere išliks ir tradiciniam turgui būdingų, jaukią bei spalvingą aplinką kursiančių elementų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama