reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 08 09, 18:36
Prekiaus natūriniuose ūkiuose išauginta produkcija

Image
D. Kanapecko nuotr.
Centriniame Kauno turguje duris atvėrė agroturgelis, kuriame bus prekiaujama ūkininkų natūriniuose ūkiuose išauginta produkcija.

 

Pasak vieno iš šio turgelio įkūrėjų, kooperatyvo „Agroturgelis.LT“ direktoriaus Viliaus Ardzijausko, produkcija, kurios galima įsigyti šiame turgelyje, yra auginama natūriniuose ūkiuose pritaikant visas ekologines auginimo priemones.

reklama

 

„Tikrą ekologišką produkciją užauginti yra labai brangu, todėl jos kainos labai aukštos, ir, deja, ne visiems prieinamos. Todėl ir pasirinkome natūrinį ūkininkavimo būdą, kuriame cheminių trąšų naudojama labai nedaug, o kainos priimtinos daugeliui žmonių“, – sakė V. Ardzijauskas.

 

Idėją įkurti tokį turgelį suformulavo „Agroturgelis.LT“ kooperatyvo valdybos pirmininkas, ūkininkas Petras Barista, Vokietijoje radęs originalų prekybinį vagonėlį, kuris ir tapo pirmuoju prekybos tašku.

 

Anot prekybos miestelio „Urmas“ atstovo, kuriame nuo 2009 m. veikia Centrinis Kauno Turgus, agroturgelis šią vietą Kaune pasirinkimo neatsitiktinai.

 

„Centrinis Kauno Turgus iš kitų turgų išsiskiria plačiu prekių asortimentu, jų gausa. Atsižvelgdami į tai, kad mūsų turgaus lankytojai apima plačią auditoriją, nevengiame priimti ir nestandartinių sprendimų. Tikimės, kad artimiausiu metu agroturgelis atras savo pirkėją, kaip ir kitos turgaus prekyvietės“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Agroturgelyje prekiaujama mėsa, pieno produktais, duona, pyragais bei daržovėmis. Tai yra antrasis kooperatyvo „Agroturgelis.LT“ įkurtas tokio tipo turgelis. Pirmasis sėkmingai veikia Šiauliuose.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama