VersloSavaite.lt   
2012 12 04, 12:51
Prasidėjo vieša prekyba bilietais į Robbie Williamso pasirodymą Taline 

Image
R. Williams
Kitą vasarą Estijoje įvyksiantis dainininko Robbie Williamso gerbėjus privertė sukrusti dar prieš viešos prekybos bilietais pradžią.

 

Per išankstinės prekybos savaitgalį parduota daugiau nei trečdalis bilietų į rugpjūčio 20-ąją Talino Dainų slėnyje vyksiantį vienintelį Baltijos šalyse Robbie Williamso šou. Tarp jų – ir didžioji dalis Lietuvos rinkai skirtų bilietų.

reklama

 

Kitų metų birželį startuosiantis britų garsenybės koncertų turas, panašu, pretenduoja tapti rekordiniu. Praėjus vos keletui dienų nuo prekybos bilietais pradžios, dėl milžiniško publikos susidomėjimo jau paskelbti šeši papildomi koncertai – po du Mančesteryje ir Londone, po vieną – Glazge ir Kopenhagoje. Šiuo metu jau suplanuoti net keturi iš eilės Robbie koncertai garsiajame Londono „Wembley“ stadione.

 

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo penktadienio bilietus į koncertą galėjo įsigyti tik „BDG klubo“ nariai. Nuo šiandien tai padaryti gali visi norintys. Bilietai, kurie kainuoja 244 litus, platinami visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje ticketpro.lt.

 

„Išankstinės prekybos rezultatai patvirtino, kad Robbie Williamsas – tas atlikėjas, kurio koncertą trokšta pamatyti daugybė žiūrovų. Tokio pirkėjų aktyvumo Baltijos šalyse neteko stebėti jau ketverius metus – nuo tada, kai Taline koncertavo dainininkė Madonna.

 

Koncerte – 375 tūkst. žiūrovų

 

Po septynerių metų pertraukos solinį koncertų turą surengsiantis Robbie Williamsas atskleidė, kad juo nori pranokti savo paties legendinius pasiekimus. 2003-aisiais Nebvorto parke Didžiojoje Britanijoje jis koncertavo 375 tūkstančiams žiūrovų. Šių koncertų įrašas tapo didžiausiu tiražu parduotu muzikiniu DVD istorijoje, o pačius pasirodymus publika laiko geriausiais Robbie karjeroje.

 

„Nebvortas vadinamas mano karjeros viršūne. Metu sau iššūkį tai pralenkti. Kitais metais surengsiu geresnius koncertus.

 

Turiu šešis septynis mėnesius viską atidžiai apgalvoti, intensyviai ruoštis, įgyti puikią fizinę formą. Žinau, kad scenoje yra erdvė dainininkui, kuris užvaldytų stadionus. Noriu būti tas dainininkas.

 

Darau tai ne dėl pinigų. Jie man – tik kaip prizas. Nemanau, kad Cristiano Ronaldo laksto po stadioną, galvodamas apie tai, kad per savaitę uždirba 250 tūkstančių svarų. Jis tą patį darytų, ir uždirbdamas 250. Aš jaučiuosi taip pat. Būdamas scenoje, niekada gyvenime nesu susimąstęs apie pinigus“, – sako Robbie Williamsas.

 

Prieš Robbie Williamso pasirodymą Taline savo programą atliks kita ryški britų muzikos žvaigždė – dainininkas Olly Mursas, kurio albumas „Right Place Right Time“ ir singlas „Troublemaker“ šiuo metu yra pirmojoje Didžiosios Britanijos „Top 10” vietoje.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama