VersloSavaite.lt   
2014 03 27, 13:44
Pernai „Barclays“ Lietuvoje sukūrė beveik 500 naujų darbo vietų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Penkerių metų sukaktį Lietuvoje šiemet švęsiantis „Barclays“ technologijų centras (BTCL) vien per 2013 m. sukūrė 486 naujas darbo vietas. Iš viso per pirmuosius 4 veiklos metus bendrovė Lietuvoje įdarbino 1265 žmones.

 

Kovo mėn. pradėjo veikti ir naujas BTCL padalinys – žmogiškųjų išteklių centras, kuriame šiuo metu jau dirba 62 darbuotojai.

reklama

 

„Prieš beveik 5 metus priimtas sprendimas steigti „Barclays“ technologijų centrą Lietuvoje ne tik pasiteisino, bet ir su kaupu viršijo lūkesčius – šiuo metu centre dirba 1265 žmonės. Gerus rezultatus pirmiausia lėmė labai aukšta specialistų kvalifikacija ir profesionalumas. IT centro sėkmė, augimas ir užsitarnauta gera reputacija parodė, kad „Barclays“ investicija Lietuvoje buvo puikus sprendimas“, – sako centro vadovas Giedrius Dzekunskas.

 

Žmogiškųjų išteklių centras – vienas iš dviejų globalių tokias paslaugas teikiančių „Barclays“ centrų. Pagrindinė jo veikla apima centralizuotą „Barclays“ darbuotojų mokymų koordinavimą, duomenų tvarkymą bei administravimą.

 

„Šiandien centre dirba 65 žmonės, jų skaičius turėtų dar išaugti. Mūsų artimiausi planai – tęsti kovo mėnesį pradėtas teikti mokymų administravimo paslaugas „Barclays“ darbuotojams ir toliau plėsti paslaugų katalogą – tiek paslaugų pobūdžio, tiek geografine prasme“, – pasakoja „Barclays“ žmogiškųjų išteklių valdymo centro vadovas Mariano Andrade Gonzalez.

 

Anot jo, geras užsienio kalbų mokėjimas ir puikus išsilavinimas buvo pagrindiniai Vilniaus pasirinkimo kriterijai tokio centro steigimui. Centralizuoti šias paslaugas nuspręsta, nes jų teikimas iš vieno centro užtikrina geresnę kokybę ir efektyvumą.

 

73 proc. BTCL darbuotojų – specialistai iki 30-ies metų. Daugiau nei dešimtadaliui (12 proc.) karjera „Barclays“ – pirmasis darbas jų gyvenime. 4 metus iš eilės antru patraukliausiu darbdaviu išrinktas „Barclays“ technologijų centras pastaraisiais metais didelį dėmesį skyrė specialistų ugdymui.

 

„Dažnai kalbame apie tai, kad augančiam IT sektoriui netrukus pradės stigti specialistų. Tačiau pažvelkime į skaičius: Lietuvoje informacinių technologijų ir telekomunikacijų verslai sukuria apie 3 proc. šalies bendrojo vidaus produkto, Indijoje – apie 7,6 proc. Esu įsitikinęs, kad turime dar daug neišnaudoto potencialo, kurį gali ir turi skatinti ne tik valstybė, bet ir pačios verslo įmonės“, – pasakoja G. Dzekunskas.

 

Verslosavaite.lt

 

 



 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: