reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2012 12 27, 13:31
Perka sniego valymo techniką

Image
T. Padgursko nuotr.
Visoje Lietuvoje iškritus gausiems krituliams, sniego valymo technika prekiaujančios įmonės skaičiuoja rekordinę įrangos paklausą. Įrankių ir technikos centrų tinklo „Stokker“ duomenimis perkami ne tik paprasti sniego kastuvai, bet ir motoriniai sniego valytuvai.

 

Bendrovės marketingo ir produktų vadybos padalinio vadovas Valentinas Būryj teigia, kad lyginant su 2011 metų paskutiniu ketvirčiu, šiemet sniego valytuvų parduota 2 kartus, kastuvų – 5 kartus daugiau.

reklama

 

„Ši žiema rekordinė, o tokio pirkėjų antplūdžio nepamename nuo 2001 metų žiemos, kai Lietuvą buvo užklojusi beveik pusės metrų storio sniego danga. Šį gruodį po stiprios pirmosios pūgos sniego valytuvų pardavimai išaugo ženkliai, o nemaža dalis klientų iš įrankių centrų iškeliauja jei ne su sniego valytuvu, tai bent kokybišku kastuvu“, – teigia V. Būryj.

 

V. Būryj taip pat atskleidė, kad prieš prasidedant žiemai pasirengę būna toli gražu ne visi šalies gyventojai.

 

„Lietuviai dažniausiai artėjant žiemai sniego valymo įranga neskuba pasirūpinti, o ieškantys sniego valytuvų ir kastuvų parduotuves užplūsta tik tada, kai pusnys jau remiasi į duris“, – pasakoja V. Būryj.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama